Woda, sielskie widoki, zieleń - to otoczenie Hotelu Narvil w Serocku. Jest jednym z najciekawszych nowych obiektów na eventowej mapie Polski. Trzy kwadranse drogi od Warszawy, na skarpie nad Narwią, z własną mariną i mnóstwem atrakcji - stanowi ciekawe miejsce do organizacji konferencji i kongresów. My "Byliśmy, widzieliśmy" - wy przekonajcie się jak jest w Narvilu.

Hotel Narvil Serock sale konferencyjne Byliśmy widzieliśmy

Lokalizacja:      

Odprężające widoki tuż pod Warszawą

Hotel Narvil znajduje się w Serocku, 2 km od centrum miasta, tuż nad brzegiem Narwi, na stromej, malowniczej skarpie. Dojazd z Warszawy jest doskonały, z centrum można tu dojechać w 40 min (40 km). Od Lotniska w Modlinie obiekt dzieli 30 min. drogi, a od Lotniska Okęcie – 1 godzina. Nad Zalew Zegrzyński (do Zegrza) można się stąd dostać w 8 minut. Stacja PKP znajduje się w Legionowie, ok. 20 min. jazdy samochodem. Hotel otoczony jest zielenią i kaskadami wodnymi, a z części okien widać taflę sztucznego jeziora przed hotelem lub Jeziora Zegrzyńskiego.

Wygląd:     

Design w zgodzie z naturą       

Supernowoczesny, kilkubryłowy budynek z niebanalnymi rozwiązaniami architektonicznymi, który współgra z otaczającą go przyrodą. Hotel jest designerski, bardzo dobrze przemyślany, sale i pokoje rozmieszczone są komfortowo i intuicyjnie, w zgodzie z naturą, tak, aby czerpać z niej energię. Na dachu sali Amazonka rośnie trawa, a goście, którzy mają pokoje w tej części obiektu z okien widzą łąkę. Wszystkie pomieszczenia są widne i przestronne, mają bardzo duże okna i zapewniają gościom odprężające widoki.

Sale konferencyjne:    

Konferencje w nowoczesnej oprawie i... na wodzie

Imponujące i supernowoczesne zaplecze konferencyjne hotelu to 33 sale, znajdujące się na 3 poziomach. Największa Sala Amazonka, znajdująca się na parterze mieści aż 1200 osób kinowo i 800 na bankiecie zasiadanym. Wyposażona jest w specjalne wejście z zadaszoną rampą dla ekip montażowych, co bardzo ułatwia przygotowanie skomplikowanych scenografii na duże eventy. Ma również unikatowe, programowane elektronicznie oświetlenie sufitowe, stanowiące niebanalne uzupełnienie oprawy eventu.

Mniejsze sale przeznaczone są dla grup od 15 do 240 osób. Wszystkie mają nowoczesne wyposażenie techniczne, niezbędne do obsługi konferencji i są w większości bardzo widne, z pięknymi widokami.

Ponadto hotel organizuje konferencje na łodzi, pływającej po Narwi. Sala na statku pomieści 40 osób, jest w pełni wyposażona technicznie. Świetnie sprawdzi się na warsztaty, konferencje prasowe, promocje produktów lub spotkania integracyjne w okresie wiosna-jesień. Inną oryginalną propozycją jest możliwość przeprowadzenia konferencji lub warsztatów w wypoczywalni SPA - przestrzeni chętnie wykorzystywanej przez marki kosmetyków. Centrum konferencyjne w Narvilu robi duże wrażenie a wielkim jego atutem są przepiękne widoki (z niemal wszystkich sal) na otaczającą obiekt zieleń i rzekę.

Pokoje:

Komfortowa i bogata baza noclegowa

Hotel oferuje komfortowe zakwaterowanie dla 662 osób w 332 pokojach i apartamentach. Goście mają do dyspozycji pięć typów pokoi – standardowe, superior, apartamenty, apartamenty de luxe i apartamenty VIP. We wszystkich pokojach jest łazienka (suszarka, kosmetyki, ręczniki), telewizor, biurko, fotele i stoliki kawowe.

Restauracje i bary:

Po polsku, ale zaskakująco

Wyjątkowa kuchnia wyróżnia Narvil. W hotelu są trzy restauarcje i dwa bary. Restauracja bufetowa Laguna, mieszcząca do 450 osób szczyci się jednymi z najlepszych śniadań w Polsce!

Restauracja a la carte Aruana cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem klientów i renomą, dlatego też przyjmuje rezerwacje nawet z dużym wyprzedzeniem. Goście pojawiający się bez rezerwacji muszą niekiedy liczyć się z nieco dłuższym oczekiwaniem na stolik. Natomiast kuchnia wynagradza każdy okres oczekiwania – serwuje dania polskiej kuchni w nowoczesnym wydaniu, przygotowane z finezją i smakiem.  Sezonową działa Restauracja Aruana w Ogrodzie z life cookingiem i serwisem na pięknym zadrzewionym patio pod lipami.

Ponadto goście mogą korzystać z wyśmienicie wyposażonych barów w lobby i przy dyskotece w strefie rozrywki Laguna.

Atrakcje i usługi:

Na zimę, na lato, na każdą okazję

Hotel oferuje szeroki wachlarz atrakcji dla gości i uczestników konferencji. Można wybierać aktywności zarówno w obiekcie, jak i w plenerze: kręgle, squash, rowery, basen ze strefą spa, strefa rozrywki Laguna, tenis stołowy i ziemny, piłka siatkowa, siłownia w plenerze. Pracownicy hotelu mogą przeprowadzić turnieje sportowe w hotelu i okolicznych obiektach. Niewątpliwą atrakcją będzie również specjalna oferta konferencyjna w Spa oparta na szybkich, relaksujących zabiegach. Własna przystań jachtowa – to niewątpliwy atut obiektu.

► Co wyróżnia obiekt konferencyjny:

Hotel o niebanalnej, ciekawej architekturze i wystroju. Niezwykle malowniczo położony, w otoczeniu zieleni, z bliskością wody. Inspiruje architekturą i widokami oraz udogodnieniami przygotowanymi dla gości czego przykładem jest dedykowana organizatorom konferencji aplikacja Narvil App na smartfony.

► Opinia serwisu konferencje.pl:

Hotel Narvil jest obiektem świetnym pod każdym względem – idealnie przygotowany zarówno od strony konferencyjnej, jak i pobytów wypoczynkowych. Imponujące zaplecze konferencyjne i eventowe. Własna marina. Dobry i szybki dojazd z Warszawy. Doskonałe miejsce na duże konferencje, firmowe szkolenia i eventy.