Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Naturum

Ruda Sułowska 20, 56-300 Ruda Sułowska
http://www.hotelnaturum.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Naturum

Konferencje blisko natury w nowym hotelu pod Wrocławiem

Data aktualności: 24-03-2015

  • Konferencje blisko natury w nowym hotelu pod Wrocławiem - Hotel Naturum

    Już tego lata organizatorzy konferencji i eventów będą mogli skorzystać z oferty hotelu Naturum – obiektu konferencyjnego położonego w Dolinie Baryczy, 50 km od Wrocławia.


    W ofercie hotelu Naturum znajdą się sale konferencyjne mieszczące jednocześnie 100 osób. Do organizacji eventów oraz spotkań nada się również sala restauracyjna, w której znajduje się 60 miejsc. Hotel dysponować będzie 24 pokojami jedno- i dwuosobowymi oraz apartamentem. A wszystko to w czterogwiazdkowym standardzie.

    To, co wyróżnia hotel Naturum spośród innych hoteli na Dolnym Śląsku, to jego regionalny charakter i ekologiczny naturalny styl. Taki kierunek w wystroju wnętrz podyktowany jest wyjątkowym otoczeniem obiektu. Okolica ta znana jest z sąsiedztwa Stawów Milickich, czyli kompleksu stawów rybnych oraz największego w Polsce rezerwatu ptaków położonych na terenie Parku Krajobrazowego Dolina Baryczy. Ponadto, na terenie hotelu znajdzie się gospoda serwująca dania kuchni dolnośląskiej z ryb słodkowodnych i produktów lokalnych, łowisko wędkarskie dla gości, Muzeum Tradycji Rybackich Stawów Milickich, zwierzyniec oraz edukacyjny plac zabaw dla dzieci.