Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Polanica Resort & Spa

Górska 2, 57-320 Polanica-Zdrój
hotelpolanica.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Polanica Resort & Spa

Nowoczesne konferencje, uzdrowiskowa rekreacja - Polanica Resort & Spa

Data aktualności: 01-09-2015

 • Nowoczesne konferencje, uzdrowiskowa rekreacja - Polanica Resort & Spa - Hotel Polanica Resort & Spa

  Hotel Polanica Resort & Spa oferuje konferencje i wypoczynek z rozmachem, na dużą skalę. Spora baza noclegowa, centrum konferencyjne z pięcioma salami dla niemal 550 osób i park wodny, a wszystko w uzdrowiskowym mieście na Dolnym Śląsku.

   

   

  W sąsiedztwie Parku Zdrojowego, w Polanicy-Zdrój, jednej z najpopularniejszych miejscowości uzdrowiskowych w regionie, znajduje się hotel Polanica Resort & Spa. Obiekt ten zaspokoi potrzeby zarówno na dużą konferencję, jak i wypoczynkowy wypad. Okolica potęguje warunki na efektywny relaks oraz wysiłek intelektualny podczas spotkania biznesowego, jednak diabeł tkwi w szczegółach, czyli profesjonalnym zapleczu hotelu Polanica.

   

   

  Konferencje w uzdrowiskowym klimacie


   

  Obiekt dysponuje centrum konferencyjnym wyposażonym w pięć sal konferencyjnych. Największa z nich, sala Kongresowa, mierzy 325 mkw. i pomieści w ustawieniu teatralnym 280 osób. Przestrzeń tą można podzielić na trzy mniejsze pomieszczenia: salę Kolegium, Forum oraz Gremium. Największa z nich jest sala Forum mierząca 144 mkw. i mieszcząca jednocześnie 150 osób. Dwie pozostałe mierzą po 78 mkw. i mogą pomieścić łącznie 70 osób w ustawieniu teatralnym. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w projektor multimedialny, mikrofon, ekran, rzutnik, flipchart, sprzęt do dyskusji panelowej oraz system nagłośnieniowy. Mają także dostęp do światła dziennego, jak i system całkowitego zaciemnienia sali, dostęp do Internetu oraz klimatyzację.

   

  Najmniejszą z sal konferencyjnych obiektu jest sala Kinowa o powierzchni 66 mkw. i mogąca pomieścić 45 osób. Polecana jest do organizacji szkoleń oraz warsztatów. Jej wyposażenie to sprzęt tv, dvd, rzutnik, flipchart, sprzęt do dyskusji panelowej, system nagłośnieniowy. Posiada dostęp do światła dziennego oraz system całkowitego zaciemnienia sali.

   

   

  Park wodny, przytulna restauracja i integracja przy ognisku


   

  Baza noclegowa obiektu to 99 komfortowych pokoi o zróżnicowanym standardzie. Rozmieszczone są one na 5 kondygnacjach budynku i w większości posiadają balkony z widokiem na park oraz góry. W zdecydowanej większości to pokoje dwuosobowe oraz studia rodzinne.

  Siła tego miejsca to rozbudowany i dobrze wyposażony park wodny, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Dzieci – płytką strefę z brodzikami, dorośli – jacuzzi, sauny parowe, suche, saunarium oraz pełnowymiarowy basen wewnętrzny. Jednak nie ma udanego wyjazdu bez dobrego jedzenia. Także o to zadbał hotel Polanica. Restauracja hotelowa nie tylko serwuje świeże i pyszne dania, ale również stwarza przytulny wyjątkowy klimat. A na wieczornego drinka – Drink Bar z szeroką ofertą win i koktajli.

   

   

  Ponadto, dookoła hotelu znajdują się dobrze zagospodarowane tereny zielone. Można tu z powodzeniem zorganizować integracyjnego grilla w domku grillowym, pograć w tenisa czy siatkówkę plażową na przyhotelowych kortach i boiskach.

   

Oferty specjalne

 • ROMANTYCZNY WEEKEND WE DWOJE

  Chcesz sprawić niespodziankę swojej drugiej połówce?  Świętujesz rocznicę ślubu? A może planujesz wyjazd tylko we dwoje?  Romantyczny weekend to także doskonały prezent dla rodziców czy znajomej pary. NOCLEGI I GASTRONOMIA 2 noclegi w komfortowym pokoju lub pokoju typu...