Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Rado

Wola Chorzelowska 56 B, 39-333 Mielec
www.hotelrado.pl

Skontaktuj się z obiektem

Magdalena Szczerbińska Specjalista ds. Sprzedaży pokoi i konferencji Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Rado

Nowy czterogwiazdkowy hotel na Podkarpaciu

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowy czterogwiazdkowy hotel na Podkarpaciu - Hotel Rado

  Nowy, biznesowy Hotel Rado powstał w Mielcu, w województwie podkarpackim.

   

   

   

   

   

   

   


  Nazwa hotelu pochodzi od nazwiska inwestora - lokalnego biznesmena - Zdzisława Rado. Hotel powstał w odpowiedzi na potrzeby rynku.
  Zarówno infrastruktura hotelu, szeroki zakres usług, jakie oferuje jak i otoczenie sportowo-rekreacyjne obiektu pozwalają stworzyć ciekawą i różnorodną ofertę na szkolenia i konferencje.


  Czterogwiazdkowiec ma charakter butikowy, dzięki czemu gwarantuje designerski wystrój i oryginalność wnętrz.  By stworzyć jeszcze bardziej niepowtarzalny klimat w hotelu zastosowane zostały zaskakujące formy oświetlenia.


  Do dyspozycji gości hotel oddaje 22 luksusowo wyposażone, klimatyzowane pokoje, typu Standard, DeLux, Apartament oraz Rodzinny. Pokoje wyposażone są m.in. w Internet, Sejf na laptopa oraz minibar.


  Hotel przygotowany został na potrzeby biznesu. Zaplecze konferencyjne składa się z kilku profesjonalnych sal różnej wielkości, z których największa pomieści 200 osób w układzie teatralnym. Wszystkie sale konferencyjne wyposażone są w wysokiej jakości sprzęt konferencyjny oraz posiadają dostęp do światła dziennego. Na spotkania biznesowe wykorzystać można także powierzchnię Kolorado - ogrodzonego kompleksu rekreacyjnego o powierzchni 1 ha.


  W hotelu znajduje się również część SPA, gdzie zaznać można relaksu po intensywnym dniu. Nie brakuje też siłowni i klubu fitness. Nabrać sił i pysznie zjeść można w restauracji Safran, w której serwowane są dania autorskie Szefa Kuchni.


  Hotel od kliku tygodni przyjmuje gości, jednak oficjalne otwarcie Hotelu Rado zaplanowano na 07.05.2011.

   


  źródło: na podstawie www.hotelrado.pl

Oferty specjalne