Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Rybniczanka

Kasprowicza 14, 72-600 Świnoujście
http://www.rybniczanka.nat.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Hotel Rybniczanka

Trzygwiazdkowy hotel na konferencje zamiast sanatorium w Świnoujściu

Data aktualności: 08-06-2015

  • Trzygwiazdkowy hotel na konferencje zamiast sanatorium w Świnoujściu - Hotel Rybniczanka

    Jedno z sanatoriów położonych w Dzielnicy Nadmorskiej w Świnoujściu zostało zmodernizowane i zmienione w trzygwiazdkowy obiekt hotelowy z salą konferencyjną na 200 osób. Hotel Rybniczanka przy ul. Kasprowicza przyjmuje gości.


    Rybniczanka położona jest zaledwie 100 m od Promenady i 150 m od plaży. Miejsce to od lat trudni się działalnością leczniczą oraz hotelową. Teraz jego oferta powiększy się m.in. o salę konferencyjną, która pomieści jednocześnie do 200 osób. Hotel ma cztery piętra. Jego zaplecze noclegowe to 196 miejsc w pokojach 1-, 2- i 3-osobowych, a także w 4-osobowych apartamentach. W hotelu znajduje się także kompleks basenowy, sauny, jacuzzi, sala gimnastyczna z siłownią, kawiarnia, a nawet fryzjer oraz bilard. Co więcej, ośrodek zapewnia opiekę lekarską i pielęgniarską tym, którzy wybiorą się tam, by korzystać z sanatoryjnego charakteru miejsca. A wszystko to w standardzie trzech gwiazdek.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: