Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Sokół Wellness & Spa

Sokoła 11, 37-100 Łańcut
http://www.hotelsokol.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Hotel Sokół Wellness & Spa

Sale na konferencje pod Rzeszowem w hotelu Sokół już w styczniu 2016

Data aktualności: 17-11-2015

  • Sale na konferencje pod Rzeszowem w hotelu Sokół już w styczniu 2016 - Hotel Sokół Wellness & Spa

    Na styczeń przyszłego roku planowane jest otwarcie czterogwiazdkowego hotelu Sokół w Łańcucie. Obiekt zaoferuje m.in. 500-metrową salę balową.


    Hotelu Sokół Wellness & Spa w Łańcucie, niedaleko największego miasta w regionie – Rzeszowa - w swej ofercie ma 35 pokoi, które stanowią miejsce na nocleg dla 70 osób. Zaplecze konferencyjne obiektu to sala balowa o powierzchni 500 mkw., która pomieści jednocześnie ok. 300 osób w ustawieniu kinowym. Co więcej, w hotelu znajdzie się restauracja, bar i klub nocny oraz bogata strefa spa zlokalizowana w podziemiach. Będzie można w niej skorzystać z basenu z masażami wodnymi, jacuzzi, sauny i łaźni, centrum fitness, gabinetów kosmetycznych i gabinetów odnowy biologicznej. Na terenie obiektu znajduje się również parking oraz kort tenisowy. Data planowanego otwarcia to styczeń 2016 roku.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: