Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Sokół Wellness & Spa

Sokoła 11, 37-100 Łańcut
http://www.hotelsokol.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Hotel Sokół Wellness & Spa

Nowe sale konferencyjne na Podkarpaciu w hotelu Sokół

Data aktualności: 05-01-2016

  • Nowe sale konferencyjne na Podkarpaciu w hotelu Sokół - Hotel Sokół Wellness & Spa

    W Łańcucie powstał nowy hotel czterogwiazdkowy oferujący pokoje, sale konferencyjne oraz strefę spa. Mieszczący się w XIX-wiecznym budynku hotel Sokół przyjął pierwszych gości.

     

    Hotel Sokół Wellness & Spa to kolejna atrakcja w malowniczej i turystycznej miejscowości w tym regionie. Łańcut słynie z zabytkowego zamku Lubomirskich i Potockich pochodzącego z XVII wieku. Sam hotel również mieści się w zabytkowym budynku, w którym niegdyś znajdował się m.in. teatr. Oferuje 35 pokoi i trzy apartamenty w czterogwiazdkowym standardzie, salę balową o powierzchni 500 mkw. oraz salę konferencyjną o powierzchni 70 mkw. Do dyspozycji gości jest także strefa spa z basenem z masażami wodnymi, jacuzzi, łaźnią parowej oraz trzema saunami. W budynku znajduje się również restauracja Pergola serwująca dania kuchni polskiej i międzynarodowej, z wykorzystaniem technik kuchni molekularnej. Obiekt przyjął pierwszych gości.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: