Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Sopot

J.J. Haffnera 88, 81-715 Sopot
http://www.hotelsopot.eu/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Sopot

W sierpniu otwarcie nowego hotelu na konferencje w Sopocie

Data aktualności: 26-07-2016

 • W sierpniu otwarcie nowego hotelu na konferencje w Sopocie - Hotel Sopot

  Czterogwiazdkowy Hotel Sopot powstaje przy ul. Haffnera, w miejscu dawnego Sanatorium Jantar. Obiekt będzie oferował zaplecze konferencyjne, noclegowe oraz centrum spa. Pierwszych gości przyjmie już w tym miesiącu.

   

  Pięciokondygnacyjny budynek dysponuje łączną powierzchnią hotelowo-usługową 6200 mkw. Oferuje cztery sale konferencyjne (Opera, Jazz, Marina i Molo)  mieszczące 50 osób każda. Dzięki ścianom przesuwnym sale można łączyć, uzyskując powierzchnię na konferencję dla 200 osób. Rozlokowane są na parterze i mają dostęp do światła dziennego.

   

  Zaplecze noclegowe hotelu Sopot to 124 pokoje w standardzie trzy- i czterogwiazdkowym i 13 apartamentów o podwyższonym standardzie. Oprócz tego na gości czekać będzie restauracja, centrum spa oraz dostęp do prywatnej części plaży.

  Obiekt mieści się w tej części miasta, w której znajdują się również hotel Haffner, osiedle Aquarius i hotel Sofitel Grand Sopot.