Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Starzyński SPA & Wellness

Piekarska 1, 09-400 Płock
www.starzynski.com.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Starzyński SPA & Wellness

Czterogwiazdkowe konferencje z pięknym widokiem w hotelu Starzyński w Płocku

Data aktualności: 19-10-2015

 • Czterogwiazdkowe konferencje z pięknym widokiem w hotelu Starzyński w Płocku - Hotel Starzyński SPA & Wellness

  Komfortowe pokoje, eleganckie sale konferencyjne, pyszne jedzenie, nowoczesna strefa spa, a do tego widok na płockie zabytki i Wisłę… Takie rzeczy tylko w czterogwiazdkowym hotelu Starzyński.  Lokalizacja to z całą pewnością wielka zaleta hotelu Starzyński w Płocku. Położony na skarpie, zapewnia swoim gościom widok na Wisłę i przystań na rzece oraz zabytki miasta, takie jak romańska katedra z XII wieku, amfiteatr i most. Widok ten można podziwiać nie tylko z hotelowych okien, ale także z tarasu, na którym można pod gołym niebem napić się drinka czy zjeść obiad.

   


  Eleganckie sale konferencyjne nad Wisłą  Konferencje i bankiety organizowane są tu w dwóch salach: większej, która pomieści jednocześnie 200 osób, oraz mniejszej dla 40 gości. Obie wyposażone są w profesjonalny sprzęt multimedialny. 

  Hotel Starzyński oferuje 120 miejsc noclegowych w 57 jedno-, dwu- i trzyosobowych pokojach rozmieszczonych w dwóch częściach obiektu – czterogwiazdkowej i trzygwiazdkowej. Obiekt zapewnia również obsługę gastronomiczną wszelkiego rodzaju eventów. Na duże bankiety oraz wesela hotel oferuje salę restauracyjną połączoną z salą bankietową, co daje przestrzeń nawet dla 400 osób.

   


  Odpoczynek po konferencji w centrum Płocka  A propos restauracji… to miejsce, które szczyci się wykwintnością serwowanych potraw. Można tu zjeść dania z całego świata, a specjalnością szefa kuchni są carpaccio z polędwicy wołowej, francuska zupa cebulowa z grzankami oraz chateaubriand. Do tego wybór kilkudziesięciu rodzajów win i udana kolacja gwarantowana.
  Hotelowi gości mogą korzystać także z rozbudowanej strefy spa. Dla aktywnych rekreacyjny sprzęt aerobowy, a po wysiłku sauny – sucha i parowa, jacuzzi, aromaterapia oraz przeróżne masaże i zabiegi na twarz i ciało. Hotel Starzyński okazuje się świetnym wyborem, gdy szukamy miejsca na spotkanie biznesowe, rodzinna uroczystość czy odpoczynek w tym regionie. A wszystko to z pięknym widokiem na miasto.

   


   

Oferty specjalne