Niełatwo dziś zaskoczyć uczestników konferencji, stałych bywalców szkoleń czy gości bankietów. Znają już popularne lokalizacje, korzystają ze standardowych atrakcji urozmaicających część pokonferencyjną i często odpoczywają w minimalistycznych pokojach wielkomiejskich hoteli. Jak więc wyróżnić swoje spotkanie biznesowe na tle podobnych? Najlepiej  wybierając nietuzinkową lokalizację. Proponujemy Hebdów, 25 km od Krakowa, w którym znajduje się Hotel Św. Norberta. Piękna architektura, nastrojowe wnętrza, w tym klimatyczne sale konferencyjne, bardzo dobra kuchnia, a do tego przejażdżki bryczką po Puszczy Niepołomickiej. A to dopiero początek... 

Rutyna zabija kreatywność. Wybór nieszablonowych rozwiązań, w tym również tych dotyczących miejsca organizacji eventu, konferencji bądź wernisażu, przełoży się na pozytywną ocenę przez ich uczestników. Zaproszeni docenią wkład włożony w wybór odpowiedniego obiektu i zapewnienie wydarzeniu wyjątkowej oprawy. Efekt "wow" nietrudno uzyskać w Hotelu Św. Norberta, odrestaurowanego z dbałością o szczegóły dawnego klasztoru norbertanów. XII-wieczny budynek utrzymany w gotycko-barokowym stylu poza komfortowymi pokojami, restauracją i salami konferencyjnymi mieści jeszcze kilka interesujących przestrzeni, które warto wykorzystać, planując eventy w Hebdowie. Zaskoczenia pozostawiamy uczestnikom wydarzeń, organizatorom zaś przedstawiamy w pełni możliwości Hotelu Św. Norberta.

Hotel Św. Norberta Nowe Brzesko sale konferencyjne

Zorganizuj konferencję w dawnym klasztorze!

Zabytkowe mury Hotelu Św. Norberta kryją 3 sale konferencyjne. Na parterze obiektu znajdziemy Salę św. Norberta, która niegdyś służyła jako refektarz klasztorny. To nastrojowe wnętrze z pięknym sklepieniem kolebkowo-łubkowym i barwnymi freskami z pewnością zachwyci uczestników aranżowanych tu spotkań. Sala pomieści 100 osób w układzie teatralnym i sprawdzi się nie tylko podczas konferencji, ale również eleganckich bankietów dla 60 gości.

Hotel św. Norberta Nowe Brzesko sale konferencyjne

Na pierwszym piętrze Hotelu Św. Norberta usytuowana jest Sala Opata, którą polecamy uwadze organizatorom poszukującym przestrzeni na szkolenia dla 50 osób. Sala Opata, tak jak i pozostałe przestrzenie konferencyjne, jest doskonale wyciszona dzięki grubym murom, co sprzyja skupieniu podczas spotkania biznesowego. Jego goście mogą w czasie przerwy wyjść na balkon i podziwiać widoki wokół hotelu.

Hotel Św. Norberta Nowe Brzesko sale konferencyjne

Na tej samej kondygnacji znajduje się Sala Klubowa, w której za wspólnym stołem zasiądzie do 12 uczestników firmowego zebrania. Sala wyposażona została dodatkowo w kino domowe oraz aneks kuchenny. Dawny skarbiec klasztorny jest idealną przestrzenią dla zwolenników wnętrz minimalistycznych i nastrojowych zarazem.

Hotel Św. Norberta Nowe Brzesko sale konferencyjne

Wszystkie sale konferencyjne Hotelu Św. Norberta są klimatyzowane, z dostępem do Wi-Fi, dobrze doświetlone i pozostawiające możliwość zaciemnienia podczas prezentacji. Przestrzenie wyposażone zostały w: nagłośnienie, ekrany, TV LCD ("47), DVD, rzutniki multimedialne i laptopy. Co warto zauważyć, istnieje możliwość wynajęcia liczącej 312 mkw. powierzchni wystawienniczej, znajdującej się na krużgankach.

Hotel Św. Norberta Nowe Brzesko sale konferencyjne

Hotel Św. Norberta szczególnie chętnie gości eventy o charakterze kulturalnym, mające na celu ukazanie różnych kultur, nowatorskie zaprezentowanie spuścizny historycznej lub współczesnej sztuki. Jego zabytkowe wnętrza zainspirują także do zaaranżowania w nich sesji zdjęciowych, minirecitali, przyjęć i imprez firmowych.

A po konferencji... smaczna kuchnia i efektywny odpoczynek!

Możliwość zdobycia wiedzy oraz poszerzenia sieci kontaktów biznesowych jest, oczywiście, bardzo cenna dla uczestników konferencji, ale nie zapominajmy o stałym elemencie spotkań – cateringu. W hotelu poza smacznymi przerwami kawowymi zamówić można pokonferencyjny lunch i kolację, a ich menu wybrać zgodnie z preferencjami gości.

Hotel Św. Norberta Nowe Brzesko sale konferencyjne

Na eleganckie spotkanie z daniami kuchni polskiej wzbogaconej o inspiracje kuchnią międzynarodową zaprosić można gości do restauracji św. Norberta. Tworzą ją dwie połączone łukowymi przejściami sale, które podczas bankietu zasiadanego pomieszczą 70 gości. Szukając oryginalnych wnętrz, można się też pokusić o przygotowanie imprezy integracyjnej dla maksymalnie 150 osób w okalających wewnętrzny ogród krużgankach.

Hotel Św. Norberta Nowe Brzesko sale konferencyjne

Po trwających cały dzień szkoleniach ich uczestnicy chętnie skorzystają na miejscu z komfortowych pokoi. Hotel Św. Norberta oferuje 27 pokoi jedno-, dwu- i trzyosobowych, zapewniając łącznie 50 miejsc noclegowych. 

Hotel Św. Norberta Nowe Brzesko sale konferencyjne

A gdy o komforcie mowa, w Hotelu Św. Norberta pomyślano również o gościach, którzy po pracy marzą o relaksującym masażu. Oferta SPA obejmuje masaże klasyczne, modelujące, aromaterapeutyczne oraz duży wybór zabiegów na ciało, które pozwolą się odprężyć i zregenerować siły.

Hotel Św. Norberta – jedno miejsce, wiele scenariuszy

Jeśli chcemy, aby firmowy wyjazd integracyjny zakończył się sukcesem, musimy wcześniej dobrze poznać potencjał obiektu. W Hotelu Św. Norberta możemy przebierać wśród wielu propozycji na interesujące spędzenie dnia. Zwiedzanie z przewodnikiem wszystkich zakamarków zabytkowego budynku, grill w hotelowym ogrodzie, przejażdżka bryczką po Puszczy Niepołomickiej, degustacja win w pobliskiej winnicy, a w ciepłe miesiące – przygotowanie imprezy firmowej w namiocie bankietowym, to tylko niektóre z możliwości. Wyciszeniu sprzyja z kolei malownicze, zielone otoczenie, które zachęca do odbywania wędrówek wiślanym szlakiem. Warto również odbyć spacer po wirydarzu lub po prostu zatopić się w lekturze w hotelowej bibliotece...

Hotel Św. Norberta Nowe Brzesko sale konferencyjne

Poszukujesz oryginalnego obiektu na konferencje w Małopolsce? Już go znalazłeś. Miejsce o wyjątkowych wnętrzach, klimacie i fascynującej historii.