Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Szczawnica Park Resort & Spa

ul. Główna 25, 34-460 Szczawnica
https://www.szczawnica-park.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Hotel Szczawnica Park Resort & Spa

Nowy hotel w Szczawnicy. Konferencje w górach i odpoczynek w duchu slow life w jednym

Data aktualności: 03-01-2019

 • Nowy hotel w Szczawnicy. Konferencje w górach i odpoczynek w duchu slow life w jednym - Hotel Szczawnica Park Resort & Spa

  W jednym z najbardziej znanych polskich kurortów uzdrowiskowych od tygodnia działa czterogwiazdkowy Hotel Szczawnica Park Resort & Spa. Usytuowanie w dolinie potoku Grajcarek, przy pienińskich lasach, to nie jedyne atuty nowego kompleksu. Ideą, która przyświecała projektantom resortu była bliskość natury, wyrażająca się w zastosowaniu odpowiednich materiałów oraz ekologicznych rozwiązań, jak kolektory słoneczne na dachu, stacja ładowania pojazdów elektrycznych i hybryd czy technologia OSPA. Organizatorów spotkań biznesowych zainteresuje oferta konferencyjna szczawnickiego hotelu.

   

   

  Do dyspozycji grup zorganizowanych oddano 3 sale konferencyjne. Największą, Trzy Korony, o powierzchni 128 mkw., można połączyć również z restauracją Kwiat Paproci, uzyskując dużą przestrzeń na eventy na 250 uczestników w ustawieniu teatralnym. Kolory Wiatru to sala, która nada się na konferencje dla 60 osób, zaś kameralniejsza Mgła sprawdzi się przy naradach i szkoleniach na 12 uczestników w tym samym układzie. Wszystkie sale konferencyjne są klimatyzowane, z dostępem do światła dziennego i możliwością zaciemnienia, stacjonarnym nagłośnieniem i dostępem do szybkiego Internetu. Prelegenci i organizatorzy eventów korzystać mogą też z projektora, multimedialnego flipchartu i mikrofonu. W Hotelu Szczawnica Park Resort & Spa oferowane są przerwy kawowe w wersji fit czy brain food, z wykorzystaniem lokalnych produktów. Oryginalnym pomysłem jest proponowanie uczestnikom jako pauzy między panelami lub warsztatami krótkich sesji nordic walkingu, dla dotlenienia organizmu.

   

   

   

   

  Nowy czterogwiazdkowiec dysponuje 110 designerskimi pokojami i apartamentami, od Single i Standard z aneksem kuchennym, po Lux i Apartamenty Executive. Wszystkie łączy dobre rozplanowanie przestrzeni, która wyposażona została w komfortowe i nowoczesne meble. Nie pominęto również dekoratorskich nawiązań do otaczającej kompleks pienińskiej przyrody. 

   

   

   

   

  Goście restauracji Kwiat Paproci spotkają się z kuchnią slow food, bazującej na tradycyjnych regionalnych smakach oraz produktach. Na desery i koktajle można udać się do kawiarni Kolory Wiatru, zaś na aromatyczną kawę i herbatę – do lobby baru Echo Leśne. Ofertę gastronomiczną Hotelu Szczawnica Park Resort & Spa zamyka Palenisko – miejsce w hotelowym ogrodzie z grillowym menu, na biesiady z regionalną muzyką.

   

   

   

   

  Basen, sauny i gabinety do masażu i zabiegów kosmetycznych tworzą Mikroklimat, czyli hotelowę strefę Spa & Wellness. W basenie (12 m x 6 m) zastosowano technologię OSPA, z wykorzystaniem naturalnej soli i bardzo aktywnego węgla, jak również przeciwprądy, wodospady, masaże wodne oraz podwodny system nagłośnienia. Latem na terenie kompleksu działać będzie kort tenisowy, który zimą przemieni się w lodowisko. W hotelu otwarto też strefę cardio

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: