W samym sercu stolicy Dolnego Śląska w połowie października br. działalność rozpoczął Hotel Traffic Wrocław. Obiekt znajduje się przy ulicy Świdnickiej, w pobliżu Starego Miasta i kilometr od Dworca Głównego PKP. Ofertę nowo otwartego hotelu wyróżnia nie tylko dogodna lokalizacja. Traffic Wrocław znajduje się w ciągu historycznych kamienic, projektanci postawili jednak na nowoczesny i przyjazny dla oka design wnętrz. Z myślą o gościach biznesowych udostępniono też salę konferencyjną, która pomieści do 25 osób.

Hotel Traffic Wroclaw sale konferencyjne

Sala wyposażona została w standardowy sprzęt audiowizualny (rzutnik, monitor LCD, tablicę, flipchart). Organizatorzy spotkań na miejscu zamówić mogą usługi cateringowe, obejmujące bufet kawowy czy lunch.

Hotel Traffic Wrocław oferuje 36 pokoi jedno-, dwu- i trzyosobowych, na łącznie 75 miejsc noclegowych. Pokoje w opcji Standard wyposażone są w TV LCD SmartTV podłączone do satelity, łóżka kontynentalne z podwójnym materacem, stolik do pracy, łazienki z ręcznikami. Pokoje w opcji Deluxe mają większy metraż, a goście znajdą w nich dodatkowo czajnik, minibar, sejf i klimatyzację.

Hotel Traffic Wroclaw sale konferencyjne

Mimo iż wrocławski hotel ma dwie gwiazdki, stara się spełniać standardy obiektu trzygwiazdkowego. W Traffic Wrocław działa recepcja, w której zameldować się można także po północy, całą dobę otwarty jest również bar z napojami, przekąskami i alkoholem, a śniadania serwowane są w formie bufetu. Goście skorzystają również z partnerskiego parkingu, położonego 260 m od hotelu, a na miejscu – z  bezpłatnej przechowalni bagażu.