Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Vulcan

Franciszka Ksawerego Druckiego-Lubeckiego 6a, 71-643 Szczecin
http://www.hotel-vulcan.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Hotel Vulcan

Hotel Vulcan w Szczecinie - nowe sale konferencyjne tej jesieni

Data aktualności: 05-01-2016

 • Hotel Vulcan w Szczecinie - nowe sale konferencyjne tej jesieni - Hotel Vulcan

  W miejscu dawnej szczecińskiej stoczni powstaje hotel Vulcan, oferujący 107 pokoi i apartamentów oraz kilka sal konferencyjnych. W nowy obiekt inwestuje firma Rosiek & Sobczyński.

   

  Przy ul. Ludowej w Szczecinie już przed wojną znajdowała się stocznia, o tej samej nazwie, co hotel, który dziś powstaje na tych terenach. Prace budowlane ruszyły kilka miesięcy temu i potrwają do jesieni br.

   

  Obiekt zaoferuje 107 pokoi jedno-, dwu- i trzyosobowych oraz osiem apartamentów. Zaplecze konferencyjne to kilka sal – dwie przygotowane na organizację większych eventów i kilka pokoi na kameralne spotkania biznesowe i szkolenia. Ponadto w hotelu znajdzie się restauracja o powierzchni 250 mkw. Niewykluczone, że powstanie tu również strefa spa. Nieopodal hotelu do dyspozycji gości zostanie oddany parking dla 200 aut. Sam budynek będzie czterokondygnacyjny, co wynika z architektury sąsiadujących kamienic. Hotel przygotowywany jest do kategoryzacji trzygwiazdkowej – wg inwestora to właśnie w tym standardzie brakuje hoteli w tym mieście. Planowane otwarcie obiektu jest na jesień 2016 r.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: