Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Wieniawski

Sądowa 6, 20-027 Lublin
http://www.hotelwieniawski.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Wieniawski

Konferencje w centrum Lublina w nowo otwartym hotelu Wieniawski

Data aktualności: 21-10-2015

 • Konferencje w centrum Lublina w nowo otwartym hotelu Wieniawski - Hotel Wieniawski

  Od 7 września br. gości przyjmuje hotel Wieniawski w Lublinie. Obiekt oferuje 49 dwuosobowych pokoi, dwie sale konferencyjne dla 90 osób oraz restaurację i kawiarnię.


  Elegancki hotel Wieniawski znajduje się w centrum miasta, w miejscu zabytkowej kamienicy, której elewacja została odwzorowana. Tuż za nią znajduje się szklana ściana z drzwiami do hotelu. Inspiracją do zaprojektowania wystroju wnętrz była twórczość kompozytora Henryka Wieniawskiego.


  Zaplecze konferencyjne hotelu to dwie sale, które można połączyć w jedną przestrzeń mieszczącą 90 osób. Większa z sal to miejsce na konferencje dla 50 osób w ustawieniu teatralnym, a mniejsza dla 40. Oba pomieszczenia są wyposażone w niezbędny sprzęt multimedialny. 

  Obiekt oferuje 49 dwuosobowych pokoi w trzygwiazdkowym standardzie. 

  W hotelu znajdują się również restauracja Trzy Romanse serwująca kuchnię polską w nowoczesnym wydaniu oraz Cafe Souvenir ze świeżo paloną kawą i słodkimi przysmakami.

  Wieniawski przyjmuje gości od 7 września br.


   

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: