Funkcjonujący od 2013 roku Mercure Wisła Patria dołączył do międzynarodowej sieci hoteli Premium i od 1 stycznia br. działa pod marką oraz nazwą Hotel Wisła Premium. W obiekcie przeprowadzono także modernizację wnętrz.

Mieszczący się w Wiśle, w dolinie potoku Kopydło, przy ul. Kopydło 20 trzygwiazdkowy hotel od początku obecnego roku działa pod nową marką Premium. Jak informuje zarząd hotelu, przystąpienie do międzynarodowej sieci hotelarskiej pozwoli na zapewnienie gościom jeszcze wyższego standardu oferowanych produktów i usług.

To nie koniec zmian. Hotel Wisła Premium oferuje organizatorom spotkań odnowione centrum konferencyjne, składające się obecnie z 4 niezależnych sal o powierzchni od 25 do 156 mkw., mogących pomieścić od 10 do 120 osób w układzie teatralnym. Modernizacja objęła także wystrój pokoi i apartamentów oraz hotelowej restauracji.

Położony w bezpośredniej bliskości centrum miasta obiekt pochwalić się może rekomendacją przewodnika Gault Millan oraz wyróżnieniem Certificate of Excellence, nadawanym corocznie przez portal Tripadvisor.