Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Wisła PREMIUM

Kopydło 20, 43-460 Wisła
www.hotelpremium.pl/konferencje

Skontaktuj się z obiektem

Joanna Cieślar Specjalista ds. Sprzedaży i Realizacji 601 3...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Wisła PREMIUM

Wiślański hotel dołącza do sieci Premium

Data aktualności: 13-03-2017

 • Wiślański hotel dołącza do sieci Premium - Hotel Wisła PREMIUM

  Funkcjonujący od 2013 roku Mercure Wisła Patria dołączył do międzynarodowej sieci hoteli Premium i od 1 stycznia br. działa pod marką oraz nazwą Hotel Wisła Premium. W obiekcie przeprowadzono także modernizację wnętrz.

   

   

  Mieszczący się w Wiśle, w dolinie potoku Kopydło, przy ul. Kopydło 20 trzygwiazdkowy hotel od początku obecnego roku działa pod nową marką Premium. Jak informuje zarząd hotelu, przystąpienie do międzynarodowej sieci hotelarskiej pozwoli na zapewnienie gościom jeszcze wyższego standardu oferowanych produktów i usług.

   

   

  To nie koniec zmian. Hotel Wisła Premium oferuje organizatorom spotkań odnowione centrum konferencyjne, składające się obecnie z 4 niezależnych sal o powierzchni od 25 do 156 mkw., mogących pomieścić od 10 do 120 osób w układzie teatralnym. Modernizacja objęła także wystrój pokoi i apartamentów oraz hotelowej restauracji.

   

   

  Położony w bezpośredniej bliskości centrum miasta obiekt pochwalić się może rekomendacją przewodnika Gault & Millan oraz wyróżnieniem Certificate of Excellence, nadawanym corocznie przez portal Tripadvisor.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: