Goście obiektów sieci ibis Styles przywykli już do tego, że każdy hotel tej marki prezentuje design podporządkowany  innemu, charakterystycznemu motywowi przewodniemu. Po wystroju inspirowanym tramwajami w ibis Styles Warszawa City czy historią Alicji w Krainie Czarów we wrocławskim hotelu, teraz przyszła kolej na najbardziej znane lubelskie legendy, których ślady odkryjecie w otwartym 9 listopada br. ibis Styles Lublin Stare Miasto.

Nowy trzygwiazdkowiec poza atrakcyjną lokalizacją w centrum miasta, blisko dworca autobusowego i Starego Miasta, ma do zaoferowania duże zaplecze noclegowe i biznesowe. Na łącznie 760 mkw. rozlokowanych jest 7 sal konferencyjnych o powierzchni od 45 mkw. do 129 mkw. Dzięki zastosowanemu systemowi mobilnych ścian możliwe jest dopasowywanie wielkości sal do potrzeb organizowanego wydarzenia. Po połączeniu sal Dąb 1 i Dąb 2 uzyskujemy przestrzeń (235 mkw.), która pomieści 220 uczestników konferencji w układzie teatralnym. Ofertę uzupełnia Vip Room na kameralne spotkania w gronie maksymalnie 10 osób.

ibis Styles Lublin Stare Miasto Lublin sale konferencyjne

Ibis Styles Lublin Stare Miasto dysponuje 114 pokojami wyposażonymi w łóżka typu Sweet Bed by ibis Styles, pozwalające na efektywny wypoczynek. Zarówno w samych pokojach, jak i przestrzeniach wspólnych hotelu widoczne są inspiracje lubelskimi historią i legendami. W lobby goście przejdą po wykładzinie przypominającej plan miasta z 1875 roku, zapoznają się z legendą o proroczym śnie Leszka Czarnego, a przy ceglanym murze znajdą pudełka inspirowane kamienicą złotnika. Wszystko to tworzy spójną i interesującą całość, zachęcającą do uważniejszego zwiedzenia hotelu oraz odkrywania miasta.

ibis Styles Lublin Stare Miasto Lublin sale konferencyjne

W ibis Styles Lublin Stare Miasto działa restauracja Legendy Miejskie, specjalizująca się w kuchni polskiej i lokalnej.