Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

IDEA Przestrzeń Biznesu

Bydgoskich Przemysłowców 6, 85-862 Bydgoszcz
http://ideapb.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
IDEA Przestrzeń Biznesu

Przestrzeń przyjazna innowacyjnym projektom

Data aktualności: 14-03-2017

 • Przestrzeń przyjazna innowacyjnym projektom - IDEA Przestrzeń Biznesu

  Szukasz warunków, w których będziesz mógł komfortowo popracować? Spokojnego pomieszczenia, gdzie rozwiniesz swój pomysł na biznes albo nowoczesnej i ciekawie zaaranżowanej sali, w której zorganizujesz szkolenia firmowe bądź duże konferencje? Takiego, gdzie będzie okazja nawiązać nowe kontakty biznesowe? Czas to pieniądz, zatem zamiast szukać długo i daleko, pomyśl o biurowcu IDEA Przestrzeń Biznesu. Oszczędzisz czas na poszukiwaniach, Twój budżet również nie zostanie nadwyrężony, gdyż oferta obiektu przewiduje także ekonomiczne rozwiązania.


   

  A wszystko zaczęło się w Bydgoszczy – „mieście możliwości”, „nowym centrum logistyczno-produkcyjnym”, jak głoszą hasła ostatnich kampanii. I nie są to słowa rzucone na wiatr, bo właśnie w największym mieście województwa kujawsko-pomorskiego kładzie się nacisk na rozwój usług dla biznesu. Tu panuje atmosfera sprzyjająca powstawaniu nowych projektów, podejmowaniu ryzyka wyróżnienia się z tłumu dzięki niebanalnej ofercie, świeżemu spojrzeniu na rynek i jego możliwości. Tutaj powstał w 2004 roku Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny (wcześniej jako Bydgoski Park Przemysłowy), którego głównym udziałowcem jest Miasto Bydgoszcz. Misją spółki było pobudzanie przedsiębiorczości i kreowanie nowych miejsc pracy. Na terenie Parku powstała w 2015 roku IDEA Przestrzeń Biznesu – świetnie prosperująca inwestycja realizująca cele BPPT. Jeśli jesteś zainteresowany działaniem w nowoczesnej przestrzeni, biurowcu klasy B+, w otoczeniu ludzi, którzy zainspirują Cię do znalezienia niekonwencjonalnych odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, IDEA będzie metą dla Twoich poszukiwań.

   

   

   

   

  Nie bez znaczenia dla organizatorów konferencji i warsztatów jest kwestia lokalizacji i dojazdu. Obiekt znajduje się 2 km od drogi krajowej nr 5 łączącej Gdańsk z Poznaniem, 3 km od drogi krajowej nr 25 łączącej Konin z Koszalinem i niecały kilometr od drogi krajowej nr 10 łączącej Warszawę ze Szczecinem. Od Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Paderewskiego IDEĘ dzieli zaledwie 4,5 km. Na miejscu na podróżujących samochodem czeka parking na 200 miejsc naziemnych. Poruszający się pociągiem będą mieli do przebycia 7,5 km od dworca.

   

   

  Cała przestrzeń w ręce ludzi z wizją!

   

   

  Zwłaszcza że chodzi o przestrzeń już sprawdzoną w boju. W minionym roku IDEA Przestrzeń Biznesu była miejscem spotkań 6000 osób. Zorganizowano tutaj 126 konferencji oraz eventów. Z obiektem współpracowało ponad 50 firm. Przyjrzyjmy się więc zapleczu konferencyjnemu w tym sześciokondygnacyjnym budynku o minimalistycznej, czarno-białej kolorystyce. Insert, Enter, CapsLock… – pierwsza asocjacja? Oczywiście klawisze, ale po wizycie we wnętrzach IDEI Przestrzeń Biznesu będą kojarzyły się teraz z nowoczesnymi salami, dopasowanymi idealnie do potrzeb mniejszych lub większych klientów korporacyjnych. Nowoczesny, ergonomiczny design, przyjazna, współgrająca z monochromatyczną elewacją kolorystyka wnętrz, gdzie klasyczne biel, czerń i szarość przełamane zostały wyrazistszymi akcentami – w tych pomieszczeniach praca jest przyjemnością! Do dyspozycji klientów oddanych jest 6 sal konferencyjno-szkoleniowych. Mniejsze, Insert, Enter, Reset Chill i Escape Chill, mają powierzchnię 28 mkw. i pomieszczą do 15 osób w układzie teatralnym. Sale Caps i Lock, o powierzchni 70 mkw. to z kolei przestrzeń, w której można zorganizować warsztaty na 40-45 uczestników. Obie można połączyć, uzyskując jedną przestrzeń – Capslock, 140 mkw., która posłuży do przygotowania konferencji dla 100 osób w ustawieniu teatralnym. Organizatorzy, którzy chcieliby wykorzystać w trakcie prezentacji lub szkolenia sprzęt multimedialny i nagłośnieniowy, system via collaboration, ekrany z projektorami, 75-calowe monitory, telewizory LCD, czy też klasyczne flipcharty – znajdą w ofercie IDEI coś właśnie dla siebie. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane, z dostępem do światła dziennego i bezprzewodowego Internetu.

   

   

   

   

  Oferta cateringowa IDEI Przestrzeń Biznesu obejmuje przerwy kawowe, a także lunche w dwóch wariantach, w przystępnych cenach. Na terenie biurowca działa również Lunch bar, w którym można zamówić smaczne dania i wypić aromatyczną kawę.

   

   

   

   

  Ekonomicznie i praktycznie. Usługi dodatkowe oraz udogodnienia


   

  Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem przestrzeni, w której będziesz mógł swobodnie popracować, zaplanować event lub umówić się na spotkanie z podwykonawcami, ulica Bydgoskich Przemysłowców 6 to adres, pod który powinieneś się udać. Z myślą o osobach dopiero stawiających pierwsze kroki w biznesie, IDEA Przestrzeń Biznesu wystosowała obecnie ofertę specjalną, obowiązującą przez pierwsze trzy miesiące najmu, tzw. „biuro dla start-upa”. W czynszu zawarte są także 2 godziny na wynajem sal konferencyjno-szkoleniowych o powierzchni 28 mkw., a biuro wyposażone jest w meble do samodzielnej aranżacji. Promocyjna cena dotyczy również najmu zaplecza konferencyjnego przez pierwsze trzy miesiące umowy.

   

   

   

  W IDEA Przestrzeń Biznesu wspierany jest koncept coworkingu, a więc zamiast najmu tradycyjnego biura można pracować przy własnym biurku z kontenerem. W cenie za miejsce do pracy ujęte jest również miejsce parkingowe, dostęp do biura 24/7 oraz wi-fi. Dzięki coworkingowi ma się także bezpośredni kontakt z przedstawicielami innych rozwijających się firm regionalnych, co może zaowocować w przyszłości wspólnymi projektami.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne