Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Korona Park Klewinowo

Klewinowo 116, 16-061 Klewinowo
koronapark.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Korona Park Klewinowo

Eleganckie konferencje za miastem w podlaskim Korona Park Klewinowo

Data aktualności: 26-08-2015

 • Eleganckie konferencje za miastem w podlaskim Korona Park Klewinowo - Korona Park Klewinowo

  Myśląc o wyjeździe integracyjnym czy konferencji warto pomyśleć też o towarzyszącej mu aurze i atrakcjach. Czy wieczory przy kominku, wspólne grillowanie albo kulig wśród zieleni w sercu Podlasia nie brzmią dobrze? A do tego profesjonalne zaplecze konferencyjne i wygodne pokoje. To Korona Park Klewinowo.

   

  Korona Park Klewinowo sale konferencyjne

   

  W samym sercu malowniczego Podlasia, wśród zieleni Doliny Górnej Narwi i Wysoczyzny Białostockiej, zaledwie 13 km pod największego miasta regionu, Białegostoku, leży Korona Park Klewinowo - ośrodek hotelowy z eleganckimi pokojami, profesjonalnym zapleczem konferencyjnym oraz smaczną kuchnią. Sama lokalizacja hotelu gwarantuje dobry wypoczynek i serwuje dodatkowe atrakcje. To miejsce na w pełni udaną konferencję czy wyjazd integracyjny oraz wypad za miasto, by po prostu odpocząć.

   

  Eleganckie konferencje nad Narwią


  Zaplecze konferencyjne hotelu to nowocześnie urządzone i w pełni wyposażone dwie sale konferencyjne. Większa z nich, tzw. sala balowa, mierzy 180 mkw. i w ustawieniu teatralnym pomieści 160 osób. Charakteryzuje ją elegancki i wykwintny styl wykończenia, czyli kamienne posadzki oraz kolumny. W sali jest bardzo dobra akustyka, a do jej wyposażenia należy sprzęt multimedialny: projektor, ekran, flipchart, mikrofony, zestaw nagłaśniający. Istnieje możliwość całkowitego zaciemnienia pomieszczenia. Mniejsza sala, tzw. konferencyjna pomieści jednocześnie 80 osób  w ustawieniu teatralnym. Wykończona jest w ciepłych brązach z charakterystycznym fornirowanym sufitem. Wyposażenie w sprzęt audiowizualny jest takie samo jako w przypadku sali balowej. Na terenie hotelu znajduje się monitorowany parking oraz 8-osobowa winda. Na kameralne spotkania biznesowe doskonale nadają się także takie przestrzenie, jak hotelowe lobby z kominkiem oraz drink-barem na zimowe wieczory, czy  przeszklona oranżeria z bujną roślinnością i widokiem na niebo latem.

  Korona Park Klewinowo sale konferencyjneKorona Park Klewinowo sale konferencyjne

  Każdy kto organizuje konferencję, spotkanie biznesowe czy bankiet w hotelu Korona Park Klewinowo może przenocować swoich gości w eleganckich i komfortowych pokojach. Obiekt zapewnia 34 miejsca noclegowe w pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych. Każdy z nich mierzy ok. 20 mkw. i jest wyposażony w Internet, duży płaski telewizor i wygodną łazienkę.

   

  Relaks w saunie, wino przy kominku, przejażdżki bryczką


  Korona Park dba o swoich gości pod każdym względem. Także od strony gastronomicznej. W hotelu znajduje się restauracja serwująca kuchnię europejską przygotowywaną na bazie lokalnych świeżych produktów najwyższej jakości. Restauracja składa się z dwóch części - sali restauracyjnej, która pomieści ok. 70 osób oraz kameralnej części na piętrze. Odpoczynek i atrakcje w hotelu Korona Park Klewinowo to również strefa wellness wyposażona w saunę suchą (fińską), łaźnię parową oraz sześcioosobowe jacuzzi z hydromasażem, a także aktywność z plenerze, czyli przejażdżki bryczką, wycieczki rowerowe, nordic walking, grzybobrania, siatkówka i piłka nożna. Nie brakuje również miejsca na wspólne grillowanie czy tras na wycieczki i kuligi.

  Korona Park Klewinowo sale konferencyjneKorona Park Klewinowo sale konferencyjne

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: