Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Lipowy Gościniec

Zamkowa 1 D, 05-480 Otwock Wielki
www.lipowygosciniec.pl

Skontaktuj się z obiektem

Adrian Woźny manager 22 78...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Lipowy Gościniec

Zorganizuj konferencje po staropolsku

Data aktualności: 29-04-2013

 • Zorganizuj konferencje po staropolsku - Lipowy Gościniec
  Znajdujący się w stosunkowo niewielkiej odległości od Warszawy kompleks restauracyjno-konferencyjny z zapleczem hotelowym w Otwocku Wielkim stanowi bazę dla konferencji, spotkań firmowych oraz imprez integracyjnych.
   
   
   
   
   
   
   
  - Posiadamy salę konferencyjną w pełni wyposażoną multimedialnie w rzutnik, ekran, mikrofony bezprzewodowe, internet Wi-Fi na terenie całego obiektu, salę bankietową na 300 osób, restauracje, hotel o wysokim standardzie. wszystko to jest utrzymane w staropolskim stylu - mówi Ewelina Przyborowska, office manager placówki.
   
  Jak informują przedstawiciele obiektu, kiedy Lipowy Gościniec zaprasza do wnętrza, czyni to nie tylko z gościnności ale też i z dumy, wyjątkowo urządzonych wnętrz. - Cały nasz obiekt jest ostoją polskiej kultury.  Dominują staropolskie motywy a wszystko łączy kresowy klimat: drewniane stropy, podłogi z desek i ściany jak w starym majątku. Za oknem widać starą polską wieś, otoczoną prastarymi lipami - mówi Ewelina Przyborowska.
   

  Galeria

  • Zorganizuj konferencje po staropolsku - Lipowy Gościniec
  • Zorganizuj konferencje po staropolsku - Lipowy Gościniec

Oferty specjalne