Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Malinowy Raj

Partyzantów 18 A, 28-131 Solec-Zdrój
http://www.malinowehotele.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Malinowy Raj

Sale konferencyjne w świętokrzyskim Malinowym Raju już dostępne

Data aktualności: 23-06-2015

  • Sale konferencyjne w świętokrzyskim Malinowym Raju już dostępne - Malinowy Raj

    Od 21 czerwca br. w miejscowości uzdrowiskowej Solec-Zdrój w województwie świętokrzyskim działa nowy hotel – Malinowy Raj. Obiekt oferuje dwie sale konferencyjne.


    W minioną niedzielę województwo świętokrzyskie wzbogaciło się o nowy obiekt oferujący sale konferencyjne, pokoje oraz strefę spa z basenami mineralnymi. Hotel to budynek trzypiętrowy, w którym znajduje się przede wszystkim niemała baza noclegowa, a mianowicie 111 pokoi dwuosobowych, w tym 6 apartamentów, z możliwością dostawki w każdym z nich, co daje łącznie 333 miejsca noclegowe. Ponadto, obiekt dysponuje zapleczem konferencyjnym. Są to dwie sale mieszczące po 60 osób, które można połączyć w jedną 200-metrową przestrzeń dla 120 gości w ustawieniu teatralnym.

    Jednak to, co dla Malinowego Raju charakterystyczne to baseny mineralne z leczniczą wodą siarczkową oraz centrum medyczne, czyli przychodnia rehabilitacyjna. W kompleksie basenowym można skorzystać również z sauny. W hotelu znajduje się także restauracja serwująca dania kuchni europejskiej z elementami kuchni polskiej.


     

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: