Poszukujesz sposobu na udaną i oryginalną integrację? Chcesz, aby Twoi pracownicy bliżej się poznali, wyciszyli i zrelaksowali podczas jednego wyjazdu. Jest na to sposób. Nocne saunowanie w Manor House pod Warszawą.

Manor House Spa w Pałacu Odrowążów na Mazowszu to miejsce na elegancką konferencję, wystawny bankiet i relaks w wyjątkowych okolicznościach. Nie jest to zwykły hotel ze standardową ofertą konferencyjną i spa wyposażonym tak, jak wszędzie. Spośród innych miejsc na konferencję nie tylko w regionie, ale i całym kraju wyróżnia je przede wszystkim architektura i położenie – to XV-wieczny pałac, XIX-wieczna Stajnia Platera oraz Termy Zamkowe znajdujące się na terenie 10-hektarowego zabytkowego parku niedaleko Radomia, 130 km od Warszawy. To piękne w każdym detalu miejsce łączy najwyższy standard, najnowocześniejsze technologie z wyjątkowym nastrojem, idealnie komponując się z otaczającą naturą.

Integracyjny relaks w saunie… nocą

Nie ulega wątpliwości, że wypoczynek w Manor House zostaje w pamięci na długo. Dostępny również dla grup zorganizowanych, teraz także nocą, może okazać się świetnym pomysłem na firmową integrację. Tajemniczość nocnej aury z pewnością potęguje efekt korzystania z saunowych kąpieli, które sprzyjają nie tylko relaksowi, ale i zdrowiu! W Manor House jest w czym wybierać, jeśli chodzi o rodzaje rytuałów w Łaźniach Rzymskich. Wmasowywanie olejku magnezowego w kark i ramiona, ziołowe kompresy i napary czy cytrynowy peeling ciała w saunie parowej, lodowe gejzery o zapachu lasu w saunie fińskiej, aromatyczne kąpiele w jacuzzi, a do picia woda z owocami i soki ekologiczne. Brzmi bajecznie, prawda?

A ponadto, w Manor House można skorzystać z kąpieli w basenie dla alergików z ożywioną wodą Grandera bez chloru z nanosrebrem, Ogrodu Medytacji z Kamiennym Kręgiem Mocy i Piramidą Horusa czy japońskich beczek ofuro znajdujących się w pokojach hotelowych. Luksusowe spa hotelu Manor House otrzymało nagrodę magazynu „Eden” w kategorii „Najpiękniejsze polskie spa 2014”.

Oryginalne wyjazdy integracyjne i eleganckie konferencje pod Warszawą

Jeśli zapragniecie zafundować swoim pracownikom nieco więcej skrajnych emocji, możecie skorzystać ze sprawdzonych w Manor House zabaw integracyjnych. Poszukiwanie skarbu w otaczającym hotel zabytkowym parku, chodzenie po rozżarzonych węglach czy rytuały słowiańskie w Witalnej Wiosce Spa to tutaj standard.

Samo zaplecze konferencyjne hotelu Manor House Spa jest naprawdę spore. To 11 w pełni wyposażonych w sprzęt audiowizualny sal konferencyjnych, których łączna powierzchnia wynosi niemal 750 mkw. Rozmieszczone są one w trzech budynkach kompleksu. Dwie największe sale pomieszczą po 150 osób. W jednej z nich znajduje się antresola. Każda jest niepowtarzalna ze względu na oryginalny i elegancki wystrój oraz niezwykłą klasę, jaką cechuje się cały kompleks.

Na nocleg w Manor House możemy wybierać spośród 59 pokoi, które urządzone są w pięciogwiazdkowym standardzie. Ponadto, w hotelu znajduje się ekskluzywna restauracja specjalizująca się w kuchni polskiej. Jej wyjątkowość polega m.in. na tym, że ciekawe i smaczne dania znajdą tu dla siebie także alergicy i weganie. Zabytkowe odrestaurowane  budynki i piękne spa otoczone 300-letnim starodrzewem i zadbanym kameralnym ogrodem, który sprawia wrażenie dzikiego i tajemniczego z pewnością zachwycą każdego najbardziej wymagającego gościa.