Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel

Poznańska 177, 05-850 Ożarów Mazowiecki
www.mazurkashotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Aneta Klepacka-Kołbuk Dyr. Gen. MCC Mazurkas +48 2...... Pokaż telefony wyślij e-mail
MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel

Mazurkas ma nowego Dyrektora Gastronomii – to Marcin Kania

Data aktualności: 29-04-2016

 • Mazurkas ma nowego Dyrektora Gastronomii – to Marcin Kania - MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel

  Nowym Dyrektorem Gastronomii w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel oraz Mazurkas Catering 360° został Marcin Kania.


  Marcin Kania ma 10-letnie doświadczenie w branży gastronomicznej, pracował m.in. jako kierownik zmiany, czy kierownik restauracji zarówno w Polsce, jak i we Francji w hotelu Château De La Treyne Relais & Châteaux. W Polsce pracował w warszawskich hotelach Polonia Palace, Westin, Sheraton oraz InterContinental. Ostatnie dwa lata obejmował stanowisko Operations Manager Endorfina Foksal w firmie Avantia Properties. Do jego obowiązków należało przygotowywanie i sprzedaż ofert na eventy i kompleksowe zarządzanie personelem managerskim obiektu. Marcin Kania brał również udział w ustalaniu i realizacji strategii ich rozwoju oraz tworzeniu nowych produktów sprzedażowych.

   

  Na stanowisku Dyrektora Gastronomii Mazurkas Catering 360° oraz MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel będzie uczestniczył w tworzeniu i realizacji strategii rozwoju firmy w obszarze działalności cateringowej w branży MICE. Zajmie się zarządzaniem zespołem obsługującym realizacje cateringowe oraz wydarzenia odbywające się w MCC Mazurkas, budowaniem relacji z dostawcami oraz optymalizacją polityki zakupowej firmy.

   

  Konferencje pod Warszawą na najwyższym poziomie

   

  MCC Mazurkas Conference Center & Hotel to jeden z największych hoteli konferencyjnych w regionie. Dysponuje 35 salami położonymi na 3500 mkw. Największy event, jaki można tu zorganizować może przyjąć nawet 1000 gości. W hotelu znajduje się również hall i foyer przeznaczone do organizacji bufetu, przerw kawowych czy stanowisk targowych. W części hotelowej znajduje się 158 pokoi, restauracja, bar, klub oraz cukiernia, a także strefa fitness i gabinet fryzjerski. Hotel oferuje usługi na czterogwiazdkowym poziomie.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne