Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Molo Hotel

Podjazd 6, 81-805 Sopot
http://mohlo.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Molo Hotel

Przy Monciaku otwarto hotel Molo. Sopot zyskał dwie sale konferencyjne

Data aktualności: 06-06-2016

 • Przy Monciaku otwarto hotel Molo. Sopot zyskał dwie sale konferencyjne - Molo Hotel

  W Sopocie otwarcia doczekał się hotel Molo, leżący na znanym deptaku przy ul. Bohaterów Monte Cassino. Obiekt oferuje 70 pokoi, dwie sale konferencyjne oraz usługi kosmetyczne.

   

  Nowy hotel od plaży dzieli raptem 500 m. I to od plaży w bardzo prestiżowym miejscu, bo przy znanym "Monciaku". Obiekt oferuje dwie sale konferencyjne – większą na 80 osób, i mniejszą na 60. Baza noclegowa hotelu Molo to 70 pokoi z łazienkami. Goście korzystać mogą z monitorowanego podziemnego parkingu.

   

  W budynku znajduje się ponadto restauracja sieci Sphinx oraz salon kosmetyczny. Wnętrza nowoczesnego hotelu zaprojektował dr Jan Sikora, według projektu którego powstała m.in. uznana w międzynarodowym konkursie Library Interior Design najpiękniejsza biblioteka na świecie – Stacja Kultury w Rumi.

   

  Hotel Molo przyjął już pierwszych gości.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: