Hotel Navigator to stylowe wnętrza, profesjonalna obsługa konferencji i odpoczynek nad jeziorem w jednym. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają cichego miejsca w Wielkopolsce na spotkanie biznesowe z wygodnym dojazdem i możliwością zrelaksowania się na łonie natury.

Hotel Navigator Wielkopolska sale konferencyjne konferencje nad jeziorem

Niewiele hoteli konferencyjnych może się pochwalić tak dogodną lokalizacją. Hotel Navigator mimo że położony tylko 600 m od głównej ulicy niewielkiego miasta w krainie podziemnej pomarańczy - Wielkopolsce, znajduje się tuż nad brzegiem Jeziora Błędno i co więcej, stwarza atmosferę spokoju, wypoczynku i bliskości natury. Miejsce to objęte jest programem „Natura 2000”, a sam hotel posiada największa bazę noclegową i konferencyjną w okolicy.

Sale konferencyjne nad jeziorem

Zaplecze konferencyjne hotelu Navigator to niemal 400 mkw. powierzchni podzielonej na trzy sale. Największa z nich to sala Dębowa mierząca 188 mkw. Pomieści ona ok. 100 osób w ustawieniu teatralnym. Jest kompletnie wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny, posiada klimatyzację oraz funkcję całkowitego zaciemnienia. Sala Dębowa sąsiaduje z Brzozową, dzieli je rozsuwana ściana, która daje możliwość połączenia obu sal. Wówczas otrzymujemy prawie 370 mkw. powierzchni konferencyjnej. Sala Brzozowa mierzy 155 mkw. i pomieści ok. 80 osób.  

Trzecią salą konferencyjną hotelu jest pokój VIP o powierzchni 52 mkw. zwany salą Wierzbową. To miejsce zostało stworzone z myślą o kameralnych spotkaniach biznesowych oraz szkoleniach. Jednak może ona służyć również na większe eventy, ponieważ z restauracją dzieli ją mobilna ściana. Jednorazowo sala Wierzbowa pomieści ok. 30 osób. Również jest w pełni wyposażona w sprzęt audiowizualny oraz posiada funkcję całkowitego zaciemnienia. Co więcej, znajduje się w niej taras z widokiem na Jezioro Błędno. W hotelu znajduje się również sala bankietowa, która pomieści ok. 200 osób.

Komfortowe zakwaterowanie, relaks nad wodą, smaczna kuchnia

Hotel Navigator oferuje 54 jedno- i dwuosobowe pokoje oraz apartamenty o wysokim standardzie. Uroku i klimatu hotelowym pokojom dodają tarasy z widokiem na jezioro.  W sercu hotelu, na piętrze znajduje się Restauracja Navigator serwująca dania kuchni europejskiej i regionalnej. To miejsce odpowiada na wszystkie potrzeby hotelowych gości – kominek i widok na jezioro spowodują, że kolacja we dwoje będzie niezapomniana, a eleganckie wnętrza i sprawna obsługa zadbają o udany biznesowy lunch.

Podczas pobytu w hotelu relaks zapewni obecność basenu z jacuzzi oraz kompleks saun. Oferta hotelu to także gratka dla miłośników żeglowania! Dzięki położeniu hotelu nad brzegiem jeziora, możliwe było wybudowanie 130 metrów nabrzeża z 35. miejscami do cumowania. To Eco Marina z pełnym węzłem sanitarnym.