Secesja, art déco i nowoczesność. Nawiązanie do przeszłości i spojrzenie w przyszłość. Nowo otwarty pięciogwiazdkowy Nosalowy Park Hotel & Spa w Zakopanem ma zachęcać nie tylko do przyjemnego spędzenia czasu, ale też poznania miasta od innej strony. Meeting plannerzy w Nosalowy Park  Hotel & Spa znajdą nowoczesne sale konferencyjne, 139 pokoi i apartamentów, restauracje oraz strefy Spa i Wellness.

Nosalowy Park Hotel & Spa położony jest obok bukowego lasu, około 500 m od zakopiańskich Krupówek. Choć położony blisko popularnej ulicy, gościom zapewnia odpowiednie warunki do wyciszenia i efektywnej pracy. Nowo otwarty hotel 1 lipca otworzył swoje podwoje nie tylko dla podróżujących w celach wypoczynkowych, ale również dla klientów biznesowych. Mogą oni podziwiać efekty przebudowy i remontu, jaki przeszła postawiona w 1905 r. Villa Marilor.

Nosalowy Park Hotel & Spa Zakopane sale konferencyjne

Usytuowane w zabytkowej części Villi Marilor centrum biznesowe, podobnie jak cały obiekt, utrzymane jest w stylu art déco. Tworzą je dwie sale konferencyjne: sala Witkacy, o powierzchni 57 m kw., oraz sala Kossak, o powierzchni 49 m kw. Obie sale można połączyć w jedną przestrzeń, która w układzie teatralnym pomieści do 120 osób. Obie sale są klimatyzowane, wyposażone w ekrany, projektory laserowe, a w sali Kossak znajduje się dodatkowo parkiet (25 m kw.). 

Nosalowy Park Hotel & Spa Zakopane sale konferencyjne

Gdzie na kameralne spotkania, narady lub spotkania rekrutacyjne? Najlepiej do Kenar Boardroom - eleganckiej sali, w której za stołem zasiądzie  do 8 osób.

Nosalowy Park Hotel & Spa oferuje 139 designerskich pokoi, w tym apartamenty z prywatnym wyjściem na zielony taras na dachu i panoramicznym widokiem na Tatry. Nad niczym niezakłóconym pobytem gości czuwać będzie konsjerż.

Nosalowy Park Hotel & Spa Zakopane sale konferencyjne

W hotelu działa restauracja Eleonora, w której goście będą mogli spróbować śniadań przyrządzonych z lokalnych składników. Wielbicieli wyjątkowych połączeń smaków i autorskiej kuchni przyciągnie z pewnością restauracja Heart by Amaro - wspólna idea znanego szefa kuchni Wojeciecha Modesta Amaro oraz zakopiańskiej Grupy Nosalowy.

Nosalowy Park Hotel & Spa Zakopane sale konferencyjne

Po odbytych konferencjach i szkoleniach ich uczestnicy z pewnością nie będą się nudzić. W Nosalowy Park Hotel & Spa odwiedzić mogą  NABE SPA z 8 gabinetami typu SPA Suite Każdy z nich posiada własną strefę relaksu, a niektóre widokowym balkon lub wannę. W strefie Wellness na gości czeka basen, strefa saun, strefa relaksu z tężnią solankową oraz 3 jacuzzi, w tym jedno zewnętrzne.

Nosalowy Park Hotel & Spa Zakopane sale konferencyjne

Ci z gości, którzy chcą lepiej poznać miasto, mogą skorzystać z dostępnego w hotelu specjalnego przewodnika autorstwa Beaty Sabały-Zielińskiej, która zachęca do zejścia z popularnych szlaków i spojrzenia na Zakopane na nowo.