Są miejsca skazane na sukces. Za sprawą znakomitego usytuowania, wyróżniającego się projektu wnętrz, profesjonalnego wyposażenia czy szczerego zaangażowania zespołu pracowników, którzy za każdym razem czuwają nad przebiegiem wydarzenia. Takim miejscem jest niedawno debiutująca na trójmiejskiej mapie MICE Olivia Star Top - przestrzeń konferencyjno-eventowa znajdująca się na ostatnich kondygnacjach jednego z najwyższych budynków w Polsce.

W poszukiwaniu niebanalnego obiektu konferencyjnego udajemy się do dzielnicy Oliwa, która od kilku lat zmienia swoje oblicze, rozwijając się w gdańskie City. Ludzie biznesu nie tylko tu pracują, ale również szkolą się, spędzają wolny czas, dokonują zakupów i spotykają ze znajomymi. Z myślą o takiej przemianie Gdańska Oliwy oraz o potrzebie utworzenia przestrzeni wielofunkcyjnych powstało Olivia Business Centre - nowoczesne centrum biznesowe, które już teraz jest siedzibą ponad 200 firm. Nie jest to jednak koniec, lecz tylko etap prężnego rozwoju, którego ukoronowaniem było oddanie do dyspozycji branży spotkań najnowszej przestrzeni konferencyjno-eventowej - Olivia Star Top.

Olivia Star Top Gdansk sale konferencyjne

Mierz wysoko - również organizując swoją konferencję!

Nie bez powodu zwracamy uwagę na kwestię wysokości. Wieżowiec Olivia Star, w którym znajduje się przestrzeń konferencyjno-eventowa, jest najwyższym na Pomorzu i jednym z najbardziej okazałych wieżowców w kraju. Równie imponujący jest widok z sal, które tworzą centrum Olivia Star Top. Nic dziwnego - zajmują one 32. oraz 34. piętro budynku, poziom 33. zaś zarezerwowany jest dla restauracji, które odwiedzić mogą goście po zakończonych szkoleniach. Obiekt wyróżnia też taras widokowy położony na 32. piętrze. 

Olivia Star Top Gdansk sale konferencyjne

Choć Olivia Star Top działa od niewiele ponad miesiąca, już spotkała się z dużym zainteresowaniem lokalnych oraz krajowych przedstawicieli przemysłu spotkań. Nieczęsto można napotkać sale konferencyjne położone 180 m nad ziemią, z oszałamiającą panoramą Trójmiasta aż po Mierzeję Wiślaną.

Olivia Star Top Gdansk sale konferencyjne

połączone sale: Gdańsk i Gdynia

Ponad 800 mkw. na 34. piętrze wieżowca zajmują 3 sale, które w układzie teatralnym pomieszczą odpowiednio: 100, 150 i 240 gości konferencji. System mobilnych ścian pozwala na szybkie przekonfigurowanie przestrzeni i uzyskanie miejsca na event dla maksymalnie 350 osób.

Olivia Star Top Gdansk sale konferencyjne

W Olivia Star Top da się odczuć, czym jest dobrze rozplanowana przestrzeń. Sześciometrowe przeszklone ściany, gwarantujące niczym nieosłonięty widok, brak kolumn, neutralna kolorystyka, dyskretne i nowoczesne oświetlenie - stwarzają dogodne warunki do organizacji nie tylko kongresu, zjazdu czy szkoleń, ale również balu, uroczystej gali bądź prezentacji produktu.

Olivia Star Top Gdansk sale konferencyjne

Wyobraźnia meeting plannera faktycznie stanowi tu jedyną granicę. Malownicza sceneria dla sesji zdjęciowych i pokazów mody czeka gotowa za oknem, a eleganckiemu wieczornemu przyjęciu atmosfery dodadzą odpowiednio dobrane oświetlenie i dekoracje.

Olivia Star Top Gdansk sale konferencyjne

Na 32. piętrze znajduje się bardziej kameralna sala, o powierzchni 78 mkw., idealna na konferencje dla 70 osób. Także i ją można podzielić na dwie mniejsze przestrzenie, które sprawdzą się podczas szkoleń w podgrupach lub firmowych narad. 

Niezależnie od tego, którą z dostępnych sal wybierzecie, możecie liczyć na wyposażenie audiowizualne najnowszej generacji. Na organizatorów spotkań czeka zaprojektowany na specjalne zamówienie strefowy system nagłośnieniowy, a na poziomie konferencyjnym dodatkowo - własne zaplecze gastronomiczne.

Olivia Star Top Gdansk sale konferencyjne

Bankiety i kolacje w Olivia Star - doświadczenie ze smakiem!

Specjalne wydarzenia wymagają specjalnej oprawy, w tym kulinarnej. Nie trzeba szukać daleko - na 33. piętrze działają dwie restauracje. Pierwszą, Arco, prowadzi światowej klasy szef kuchni Paco Pérez, który poszczycić się może zdobyciem pięciu gwiazdek Michelin i uznaniem smakoszy w wielu krajach. W restauracji Arco, podziwiając panoramę Trójmiasta, skosztować można autorskich dań kuchni śródziemnomorskiej. Uwaga - istnieje możliwość zamówienia menu z restauracji Arco na swój event organizowany na piętrze konferencyjnym!

Olivia Star Top Gdansk sale konferencyjne

Nazwiskiem Paco Péreza sygnowany jest też drugi lokal, Treinta y Tres - miejsce o równie eleganckim co Arco wnętrzu, ale na spotkania w bardziej swobodnej atmosferze. Hiszpańskie specjały przygotowywane przez szefów kuchni, bogaty wybór win w bodedze oddzielającej obie restauracje i widok na Trójmiejski Park Krajobrazowy, przyjemnie wypełnią czas wolny pomiędzy szkoleniami lub panelami konferencji.

Olivia Star Top Gdansk sale konferencyjne

Atrakcyjna lokalizacja, dogodny dojazd, nowoczesne i wysokie sale konferencyjne o interesującym designie, profesjonalne zaplecze techniczne oraz gastronomiczne i widok... najlepszy w Trójmieście - to wszystko (i więcej) ma do zaoferowania nowo otwarta przestrzeń Olivia Star Top.