Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pałac Jaśminowy

Zakrzewska 15, 62-081 Batorowo
http://www.palacjasminowy.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Joanna Jarmużek Manager ds. Marketingu i Sprzedaży 66782...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Pałac Jaśminowy

Konferencje i świąteczne spotkania w Pałacu Jaśminowym pod Poznaniem

Data aktualności: 13-11-2015

 • Konferencje i świąteczne spotkania w Pałacu Jaśminowym pod Poznaniem - Pałac Jaśminowy

  Park w zimowej szacie, staw skuty lodem, biały pałacyk na wielkopolskiej prowincji, a w nim ciepło kominka i blask choinki… Trudno o bardziej romantyczną i elegancką scenerię na spotkanie wigilijne czy zimową konferencję. A to tuż obok Poznania przy trasie S11. Dokładniej - w Pałacu Jaśminowym.

   

  Na zachód od Poznania, największego i jednego z najpiękniejszych miast regionu jakim jest Wielkopolska, przy trasie S11 znajduje się niewielka i cicha miejscowość Batorowo. Sąsiaduje ona z jeziorem Lusowskim, co dodaje okolicy uroku. A co w Batorowie? Elegancki i dostojny Pałac Jaśminowy, specjalizujący się w organizacji efektownych bankietów i przyjęć okolicznościowych, a także profesjonalnych konferencji i kameralnych szkoleń.

   

  Pałac Jaśminowy Batorowo Wielkopolska sale konferencyjne

   

  Wigilia firmowa pod Poznaniem w pałacowych wnętrzach


  Lokalizacja nie może być lepsza – z dala od miejskiego zgiełku, lecz z doskonałym dojazdem do centrum Poznania i innych dużych miast w Polsce. Do tego imponująca sala bankietowa, restauracja z nowoczesną światową kuchnią oraz komfortowe pokoje. A tej zimy również niespodzianki. Choćby ta: w listopadzie dla grup powyżej 10 osób sala konferencyjna i sprzęt multimedialny są bezpłatne! Ciekawie zapowiada się również świąteczny czas w Pałacu Jaśminowym. Przytulne i eleganckie wnętrza, kominek i pysze jedzenie stworzą niepowtarzalny nastrój na każdą wigilię firmową.

   

  Pałac Jaśminowy Batorowo Wielkopolska sale konferencyjne

   

  Konferencje i bankiety z widokiem na ogród


  W Pałacu Jaśminowym są dwie sale na konferencje. Sala bankietowa pomieści w ustawieniu teatralnym aż 450 osób, mierzy ona ponad 560 mkw. Natomiast sala kominkowa to miejsce na spotkanie dla 50 osób w ustawieniu teatralnym na 56 mkw. Jednak to nie koniec możliwości organizacyjnych w Pałacu Jaśminowym. Obiekt dysponuje również namiotem bankietowym, który pomieści w ustawieniu teatralnym 150 osób na 300 mkw.

   

  Pałac Jaśminowy Batorowo Wielkopolska sale konferencyjnePałac Jaśminowy Batorowo Wielkopolska sale konferencyjne

   

  Znajdzie się również miejsce na nocleg dla gości. W pałacu jest pięć pokoi dwuosobowych i apartament, które pomieszczą łącznie 18 osób. Urządzone w dobrym eleganckim stylu, wyposażone w wygodne łóżka i łazienki z widokiem na park, staw lub ogród z pewnością staną się miejscem idealnym do wypoczynku. Za obsługę cateringową wszelkiego rodzaju eventów w Pałacu Jaśminowym odpowiedzialna jest pałacowa restauracja. Serwuje ona dania kuchni polskiej na najwyższym poziomie.

   

  Pałac Jaśminowy Batorowo Wielkopolska sale konferencyjnePałac Jaśminowy Batorowo Wielkopolska sale konferencyjne

   

  Dobrą wiadomością dla organizatorów spotkań jest fakt, że pałac można wynająć na wyłączność! A w sezonie wiosenno-letnim można z powodzeniem skorzystać z rekreacji na świeżym powietrzu. Do dyspozycji jest chata grillowa oraz park, a oko cieszy widok ogrodu angielskiego.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: