Miejsce, które zachwyca niezależnie od pory roku. Usytuowane z dala od zgiełku miejskiego, dzięki czemu zapewnia swoim gościom intymność i spokój w pięknym otoczeniu. Można jednak do niego dojechać sprawnie z różnych części kraju. A warto, bo konferencje i bankiety tu organizowane zostaną zapamiętane na długo przez gości. Ten urok Pałacu Ślężany, bo o nim mowa, tworzy nie tylko bujna zieleń  pełen starodrzewu urokliwy park, do którego prowadzi klimatyczna aleja, ale również pieczołowicie odrestaurowane wnętrza. Miejsce z historią na spotkania biznesowe dla osób, ceniących elegancję i profesjonalizm. Zawitajcie do Ślężan nad Bugiem!

Po przekroczeniu progu Pałacu Ślężany od razu daje się odczuć autentyczny klimat zabytkowego obiektu połączony z komfortem nowoczesnych udogodnień. Jeśli szukacie oryginalnego miejsca na konferencje i firmowe przyjęcia, możecie mieć pewność, że trafiliście pod właściwy adres. Położony 40 min jazdy od stolicy XIX-wieczny obiekt utrzymany jest w stylu eklektycznym, a właściciele zadbali o to, by wystrój nawiązywał do przeszłości Pałacu i był spójny we wszystkich przestrzeniach. Chcesz stworzyć swoim gościom odpowiednie warunki do wyciszenia przed szkoleniami lub regeneracji sił? Spacery po pięknym parku, w którym rośnie symbol Centrum Konferencyjnego – ponad stuletni dąb, bliskość natury i widoki na okolicę z wysokiej skarpy Bugu, to dodatkowe, wyjątkowe atuty Ślężan. 

Palac Slezany sale konferencyjne

Elegancko i nowocześnie. Zarezerwuj sale konferencyjne w Pałacu Ślężany!

Wyobraź sobie reakcję zaproszonych osób, gdy spotkacie się na miejscu przed wejściem do Pałacu i zapowiesz im, że w najbliższym czasie będą jedynymi jego gośćmi? Tak, wszystko się zgadza. Oferta Pałacu Ślężany skierowana jest do grup zorganizowanych, którym obiekt wynajmowany jest na wyłączność. To duży komfort zebrać wszystkich uczestników spotkania w jednym miejscu, w którym wspólnie będą pracować, integrować się i/lub świętować firmowy jubileusz. Zaplecze Pałacu jest w pełni przygotowane na takie okazje.

Palac Slezany sale konferencyjne

Do dyspozycji organizatorów spotkań oddane są 3 sale konferencyjne. Sala Dębowa na 70 mkw. w ustawieniu teatralnym pomieści 56 uczestników szkoleń, zaś 30 osób przy wspólnym stole. 

Palac Slezany sale konferencyjne

Sala Modrzewiowa (56 mkw.) sprawdzi się przy spotkaniach dla maksymalnie 40 osób. Podobnie jak Dębowa posiada własny duży taras z widokiem na rzekę lub park.

Palac Slezany sale konferencyjne

Klimatyczna przestrzeń potrzebna od zaraz? Na przerwy kawowe, narady lub rozmowy o biznesie swoich gości zaprosić można do Sali Kominkowej z biblioteką. Wszystkie wnętrza, w których zaaranżować można spotkania, cechuje konsekwentny, eklektyczny styl, ponadczasowa elegancja i dobre doświetlenie. Wyposażone zostały w projektory multimedialne, przenośne ekrany oraz flipcharty. Uczestnicy wydarzenia wszędzie skorzystają z wi-fi.

Palac Slezany sale konferencyjne

Gdy aura za oknem pozwala na wyjście w plener, warto skorzystać z możliwości, jakie stwarza otoczenie, i zaprosić gości na np. ognisko, na którym serwowane będą sezonowe specjały, ćwiczenia fizyczne (np. jogę) na świeżym powietrzu czy firmowy piknik. Zajęcia team-buildingowe również mile widziane!

Gdy do pełni szczęścia potrzeba relaksu i dobrej kuchni...

...my odpowiadamy: mamy to! W Pałacu Ślężany w 11 stylowych pokojach zakwaterujesz 24 osoby. Pokoje są 1-, 2- lub 3-osobowe, o powierzchni od 15 mkw. do 30 mkw. Oczekujący większej przestrzeni wybiorą studio (30–32 mkw.) bądź apartament (33 mkw.) z własnym tarasem. Niezależnie od metrażu wybranego pokoju jedno pozostaje niezmienne: komfort wypoczynku, piękno wnętrz i widok na otaczającą zieleń.  

Palac Slezany sale konferencyjne

Pałac Ślężany dysponuje także przytulną salą restauracyjną, gdzie goście hotelowi mogą zjeść śniadanie. Poza tym sezonowe smaki, kuchnia tradycyjna i międzynarodowa, smaczne koktajle i desery, to wszystko czeka grupy zainteresowane zaaranżowaniem tu firmowych kolacji, jubileuszów czy lunchów konferencyjnych.

Palac Slezany sale konferencyjne

Czy wspominaliśmy o saunie? To kolejny punkt wizyty w Pałacu. Nieczęsto można spotkać miejsca, w których pobyt pozwoliłby się naprawdę oderwać od codzienności. Takie, w których można się skupić na celu wizyty, niezależnie od tego, czy miałoby to być szkolenie bądź konferencja, czy okazja do umocnienia więzi w grupie pracowników, które poza profesjonalną ofertą i pięknymi wnętrzami oferowałyby możliwość wyciszenia i odpoczynku. Witajcie zatem w Pałacu Ślężany!