Zmęczony szkoleniami człowiek nie będzie miał ochoty integrować się z innymi uczestnikami spotkania...? To nie jest początek opowieści, która rozpocznie się w Papuga Park Hotel! Tu piękne położenie wśród zieleni parku ekologicznego Doliny Wapienicy już na wstępie przyciągnie uwagę uczestników wydarzenia. Akcję uruchomi profesjonalne zaplecze biznesowe, w którym odbędą się szkolenia lub konferencja. Po niej opowieść nie utraci bynajmniej dynamiki. Płynnie przechodzimy do kolejnego wątku – integracji w magicznym Spa & Wellness Marrakesz, nie tylko dla fanów efektów specjalnych! Poszukaj egzotycznych inspiracji w czterogwiazdkowym hotelu w Bielsku-Białej.


Nieszablonowe podejście do organizacji wydarzeń biznesowych zostanie odpowiednio docenione przez ich uczestników. Zaczynając od atrakcyjnego usytuowania, przez dobrze wyposażone i eleganckie wnętrza, po pakiet usług dodatkowych, sprzyjających rozrywce i odpoczynkowi. Wszystko, co sprawi, że konferencja zakończy się pełnym sukcesem, znajdziecie w Papuga Park Hotel w Bielsku-Białej. Otoczony ogrodem budynek położony jest w malowniczym Parku Krajobrazowym Beskidu Śląskiego. Goście aranżowanych w Papuga Park Hotel eventów i szkoleń zyskują potrójnie: czeka na nich profesjonalne zaplecze konferencyjne, możliwość zorganizowania interesujących atrakcji typu outdoor z jednej strony, i bogata oferta Spa & Wellness Marrakesz, z drugiej. Orient na południu Polski? W znakomitym wydaniu – dla gości Twojego spotkania.

Ara, Żako, a może Nimfa? Sprawdź wielofunkcyjne sale konferencyjne w Papuga Park Hotel!

Centrum konferencyjne Papuga Park Hotel umożliwia zorganizowanie wielu wydarzeń różnego typu: szkoleń i narad zarządu, konferencji, prezentacji czy rozmów rekrutacyjnych. Do dyspozycji gości biznesowych oddanych jest 5 nowoczesnych sal o powierzchni od 19 mkw. do 203 mkw.

Największa z sal, Ara, w układzie teatralnym pomieści 120 osób. Sale: Kakadu, Nimfa i Marrakesz doskonale sprawdzą się podczas warsztatów przygotowanych dla grup liczących od 30 do 50 uczestników, zaś kameralna sala Żako jest chętnie wybierana na zebrania w gronie do 12 osób. Wszystkie sale są profesjonalnie wyposażone, a nad przebiegiem spotkań w nich organizowanych czuwać będzie doświadczony personel.

Cel: wSPAniały odpoczynek. Zabiegi „integrujące” w Spa & Wellness Marrakesz

Zadbałeś o wysoki poziom wydarzenia? Nie pomiń w scenariuszu części poświęconej integracji jego uczestników. W Papuga Park Hotel jedyne, nad czym będziesz się musiał zastanowić, to to, którą z licznych atrakcji włączyć do programu dnia. Zaproś swoich gości do bajecznej krainy, pełnej nastrojowego światła, nasyconej barwami i zapachami. Spa & Wellness Marrakesz, bo o nim mowa, to niezwykłe miejsce, o którym goście opowiadają długo po wyjeździe. Na 2400 mkw. znajdują się m.in.: kryty basen, jacuzzi, tepidarium i grota solna.

Zarezerwuj dla swoich pracowników „Świat Alladyna” z aromatycznymi łaźniami parowymi i sauną fińską lub zabierz ich do „Oazy Spokoju” na autorski zabieg pielęgnacyjny „Sindbad” na ciało i twarz w saunie parowej, na bazie błota i glinki. Sprawdźcie osobiście, czym jest rytuał saunowy INMAR, odprężcie się podczas masażu kamieniami lub dźwiękiem mis tybetańskich. Koniecznie zapytaj o ofertę zabiegów „integracyjnych”, w których udział wziąć może kilka osób jednocześnie, oraz o indywidualnie dobierane pakiety.

Papuga Park Hotel – miejsce, do którego się wraca

...bo wyjazd biznesowy staje się okazją do pełnej regeneracji sił! 60 dostępnych jedno- i dwuosobowych pokoi typu: Standard Plus, Komfort, Komfort Plus oraz Komfort Lux, a także przestronne studio, zapewni efektywny odpoczynek po pełnym wrażeń dniu.

Poszukujący kulinarnego zwrotu akcji powinni udać się do restauracji Verbena na wyśmienite dania kuchni międzynarodowej oraz herbatę własnej kompozycji – z ziół łagodzących napięcie i stres.

Zwieńczeniem udanego dnia może być uroczysta kolacja zaaranżowana w Sali Bankietowej mieszczącej do 120 gości. Na kameralne rozmowy czy spotkania polecamy Salę VIP – dla maksymalnie 25 osób. Na coś słodkiego warto wybrać się do hotelowego CafeBaru, w którym serwowane są własne wypieki, a wieczorem zintegrować zespół w klimatycznym Pubie, z dobrymi trunkami i muzyką w rolach głównych.

Konferencje i eventy organizowane w Papuga Park Hotel to wybór jednego miejsca, a zyskanie wielu możliwości!