Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pensjonat Szaflary

Augustyna Suskiego 166, 34-424 Szaflary
http://www.pensjonat-szaflary.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Pensjonat Szaflary

Nowa sala na konferencje w górach – pensjonat Szaflary otwarty

Data aktualności: 01-06-2015

  • Nowa sala na konferencje w górach – pensjonat Szaflary otwarty - Pensjonat Szaflary

    W niewielkiej miejscowości na Podhalu otwarty został pensjonat Szaflary, który swoim gościom oferuje nocleg w wysokim standardzie, salę konferencyjną oraz relaks w gorących górskich wodach termalnych.


    Pensjonat Szaflary leży w sercu gór  – niedaleko Białki Tatrzańskiej oraz Bukowiny Tatrzańskiej. Dzięki swej lokalizacji może współpracować z termami w okolicy - Gorącym Potokiem, termami Bukowina czy termami Szaflary, proponując swoim gościom zniżki. Zaplecze konferencyjne obiektu to jedna sala o nowoczesnym i odważnym designie, wyposażona w sprzęt audiowizualny. Sala konferencyjna może pomieścić ok. 60 osób kinowo. Baza noclegowa pensjonatu Szaflary to 29 pokoi dla 110 osób. Na terenie pensjonatu znajduje się także zaplecze gastronomiczne, hala sportowa, boisko oraz przestrzeń na wolnym powietrzu, którą można przystosować do wielu dyscyplin sportowych. Pomieszczenia o przeznaczeniu sportowym można również wykorzystać do organizacji innego rodzaju imprez takich, jak integracje, czy szkolenia. Obiekt otwarty jest od tego roku.


     

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: