Przestronna sala Ametyst Premium na konferencje dla prawie 400 osób, 147 pokoi w standardzie 5 gwiazdek i bogata oferta usług SPA wraz z salonem dr Irena Eris Beauty Partner. Tak w skrócie prezentuje się oferta niedawno otwartego Platinum Mountain Hotel & SPA w Szklarskiej Porębie.

Sercem centrum konferencyjnego Platinum Mountain Hotel & SPA jest Ametyst Premium, modułowa sala o powierzchni 430 mkw., w której podczas konferencji zasiądzie 385 osób w układzie teatralnym. Dzięki ścianom mobilnym przestrzeń tę można podzielić na mniejsze, dostosowane do wydarzeń przygotowanych dla 70-280 uczestników. Ametyst Premium wyposażona została w kilka ekranów oraz rzutników, co umożliwia przeprowadzenie szkoleń dla kilku grup w tym samym czasie. Znalazły się w niej także haki, na których podwiesić można oświetlenie sceniczne.

Do dyspozycji organizatorów konferencji, koncertu czy występu scenicznego oddane zostały dodatkowo: scena, podest, mównica, laptop i flipcharty. Bufet kawowy przygotować można zarówno w samej sali, jak i na zewnątrz. Strefa konferencyjna usytuowana jest na parterze hotelu, zaraz obok recepcji, Lobby Baru, kawiarni i restauracji. Wykorzystując całą dostępną przestrzeń na parterze, zorganizować więc można event na 450 osób w kilku miejscach jednocześnie.

Na bankiet przy okrągłych stołach uczestników konferencji warto zaprosić do restauracji, która pomieści 200 gości. Sala wyposażona została w parkiet, wydzielono w niej również miejsce dla zespołu lub DJ-a. Z restauracji można wyjść na taras.

Platinum Mountain Resort Szklarska Poręba sale konferencyjne

Do wieczornych spotkań przy drinku zachęcają klimatyczne wnętrza kawiarni Palladium i Lobby Baru, a wolny czas warto spędzić w salonie dr Irena Eris Beauty Partner lub bogato wyposażonej strefie SPA & Wellness z basenem wewnętrznym, strefą saun, floatingiem oraz strefą Fit & Gym.

Atrakcyjne położenie wśród zieleni, Gór Izerskich i Karkonoszy inspiruje do organizacji w plenerze zajęć typu team building. Platinum Mountain Hotel & SPA proponuje gry terenowe, firmowe grillowanie, jazdę na nartach lub rowerach.