Konferencja nad morzem jesienią? To może być świetne przeżycie! Oryginalne pomysły animatorów, nowoczesne i eleganckie wnętrza oraz profesjonalny sprzęt – to wszystko oferuje Primavera Conference Spa w Jastrzębiej Górze.

Hotel Primavera Conference Spa to miejsce przystosowane do każdej formy pobytu – czy będzie to spotkanie biznesowe, duża konferencja czy też rodzinne wakacje nad morzem. Tym bardziej, że jego lokalizacja bardzo ułatwia organizację – tylko 100 m dzieli hotel od klifu plaży, a jedynie 45 od Trójmiasta i Helu. Znajdziecie tu wszystko: kurort dla zabawy i nadmorski klimat dla relaksu, a w razie niepogody - wszelkie udogodnienia i atrakcje bez konieczności opuszczania budynku. Jak to możliwe?

Primavera Conferencje and Spa Jastrzębia Góra sale konferencyjne

Profesjonalne sale konferencyjne nad morzem

Primavera Conference Spa dysponuje zapleczem konferencyjnym złożonym z czterech sal konferencyjnych o różnych wielkościach oraz sali bankietowej. Największa z nich jest ta ostatnia – mierzy okna ok. 450 mkw. i może pomieścić jednocześnie 280 osób w ustawieniu bankietowym. W sali tej jest osobny bar oraz możliwość montażu podestu, miejsca dla konferansjera lub zespołu. Można na nią również wjechać autem.

Primavera Conferencje and Spa Jastrzębia Góra sale konferencyjne

Pozostałe sale konferencyjne to nowocześnie urządzone wnętrza mierzące od 60 do 250 mkw. Każde z pomieszczeń wyposażone jest w sprzęt multimedialny oraz bezprzewodowy Internet. Goście nie muszą martwić się ani o parking – Primavera oferuje aż dwa monitorowane i bezpłatne – ani o nocleg – hotel oddaje do dyspozycji gości 203 pokoje i apartamenty o zróżnicowanym standardzie. Pokoje są jedno-, dwu- i trzyosobowe, a także studia rodzinne. Rozmieszczone są w dwóch budynkach hotelu.

Szaleństwo w aquaparku, relaks w spa i spotkanie przy obiedzie

Dumą tego miejsca i niebywałą atrakcją nie tylko dla dzieci, ale i dorosłych, jest park wodny. W Primavera Conferencje Spa ma on 1000 mkw. i składa się z trzech basenów, brodzika dla najmłodszych, 30-metrowej zjeżdżalni, rwącej rzeki z przeciwprądem oraz jacuzzi. Można tu skorzystać z zajęć Aqua Fitness, Zumba Aqua, Zumba Fitness oraz TBC, które są prowadzone przez trenerów.

Primavera Conferencje and Spa Jastrzębia Góra sale konferencyjne 

Jeśli ktoś szuka błogiego relaksu w ciszy może wybierać z szerokiej oferty spa wellness. Są tu sauny: infrared, fińska i parowa. Jest też 14 gabinetów odnowy biologicznej, w których wykonywane są zabiegi regenerujące, odmładzające oraz ujędrniające, a także odprężające masaże. W dobrym hotelu nie może zabraknąć dobrej kuchni. I tak Primavera Conference  Spa zaprasza do restauracji, w której menu zaspokoi apetyt i ambicje największego smakosza zarówno dań egzotycznych, jak i tych tradycyjnych.