Otwarcie nowoczesnego Multimedialnego Centrum Konferencyjnego to kolejny etap rozbudowy kompleksu wypoczynkowego Przystań Hotel Spa, położonego nad brzegiem jeziora Ukiel w Olsztynie. Oprócz nowej sali, hotel wzbogaci się o ponad 20 nowych pokoi.

Przystań Hotel Spa to działający od dwóch lat czterogwiazdkowy hotel położony w Olsztynie, tuż nad brzegiem malowniczego jeziora Ukiel. Dziś została otwarta nowa część kompleksu – Multimedialne Centrum Biznesowe, o powierzchni 550 mkw. Hotel zyskał kolejną salę konferencyjną, mogącą pomieścić do 450 osób w układzie teatralnym. Zarówno nowa przestrzeń, jak i pozostałe sale konferencyjne Przystań Hotelu Spa, wyposażone są w udogodnienia takie jak: klimatyzacja, projektory multimedialne z ekranami, a także system nagłośnienia z mikserem audio i bezprzewodowymi mikrofonami. Wraz z nową strefą biznesowo-konferencyjną do użytku oddany został system interaktywnej telewizji LYNK SINC, dostarczony przez firmę GiP. Obejmuje on cały hotel. Wszystkie odbiorniki w obiekcie zostały wymienione na telewizory LCD firmy Samsung. Multimedialne Centrum Biznesowe za dnia posłuży do organizacji eventów, konferencji czy szkoleń, zaś po wytężonej pracy stanie się miejscem relaksu i rozrywki.

W strefie Multimedialnego Centrum Biznesowego udostępnione od dziś zostały również 23 nowe pokoje, łącznie jest ich obecnie 150, wliczając także  apartamenty. Część z pokoi ma indywidualne, własne pomosty, ułatwiające wypoczynek w intymnej atmosferze, oraz widok na jezioro.

Goście spotkań biznesowych mogą wypocząć w działającym na terenie kompleksu Centrum Sportu z kortami tenisowymi, boiskami i plażą. Czeka na nich również strefa Wellnes z dostępem do sauny, basenu, siłowni oraz SPA. O zaspokojenie apetytów przyjezdnych zadbają hotelowe restauracje Port oraz Przystań.