Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Puro Hotel Gdańsk

Stągiewna 26, 80-750 Gdańsk
www.purohotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Puro Hotel Gdańsk

Sześć nowych sal konferencyjnych w Gdańsku. Rozbudowuje się hotel Puro

Data aktualności: 29-03-2016

 • Sześć nowych sal konferencyjnych w Gdańsku. Rozbudowuje się hotel Puro - Puro Hotel Gdańsk

  W 2017 roku gdańskie zaplecze konferencyjne poszerzy się o sześć nowych sal. Rozpoczyna się rozbudowa hotelu Puro przy ul. Stągiewnej.

   

  Hotel Puro w Gdańsku jest już gotowy do rozpoczynającej się rozbudowy, której zakończenie planowane jest na rok 2017. Obiekt znajduje się w centrum miasta – ta lokalizacja cechuje obiekty sieci Puro.

   

  W hotelu powstanie przede wszystkim 400-metrowa przestrzeń konferencyjna, którą stworzy sześć nowoczesnych sal. W nowej części powstaną również pokoje (wówczas hotel łącznie zaoferuje 211 pokoi), strefa fitness oraz spa stworzone według nowego konceptu Puro. Hotel zyska także restaurację oraz bar z tarasem na dachu. Do dyspozycji gości będzie również parking podziemny. Zmiany w hotelu Puro to nie tylko rozbudowa, ale i modernizacja – goście będą mogli korzystać z check-in kiosków pozwalających na sprawne, samodzielne zameldowanie i wymeldowanie oraz tabletów w pokojach, którymi będzie można sterować temperaturą czy oświetleniem.

   

  Gdański hotel Puro został doceniony m.in. przez magazyn „Hotelarz” w plebiscycie „Hotel z Pomysłem 2015”. Sieć Puro Hotels prowadzi obiekty także we Wrocławiu, Krakowie, i Poznaniu.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: