Nie dość, że w Krakowie, to jeszcze w samym jego zabytkowym centrum. Nie tylko elegancki i nowoczesny, ale z królewskim klimatem. Czterogwiazdkowy Queen Boutique Hotel oferuje miejsce na niezapomniane konferencje i odpoczynek.

Będąc w Krakowie trudno o lepszą lokalizację. W centrum miasta, z widokiem na Wawel i ogrody klasztorne, rzut beretem od Rynku Głównego, Zamku na Wawelu i dzielnicy Kazimierz. Z zewnątrz hotel Queen Boutique budzi podziw ze względu na elegancką elewację zabytkowej kamienicy. W środku zaś zachwyca królewskim, ale nowoczesnym wystrojem.

Konferencje kraków Sale konferencyjne kraków Sale konferencyjne w centrum miasta

Eleganckie konferencje w centrum Krakowa

Zaplecze konferencyjne hotelu Queen Boutique pozwala na organizację spotkań biznesowych dla ok. 140 osób jednocześnie. Składają się na nie trzy sale wyposażone w sprzęt multimedialny na najwyższym poziomie. Największa z nich, sala Elisabeth, mierzy 110 mkw. i pomieści 85 osób w ustawieniu kinowym. Przy sali znajduje się foyer, które można wykorzystać do organizacji przerwy kawowej. To, co wyróżnia tę salę to przeszklony sufit, dzięki któremu pomieszczenie można w całości zaciemnić lub wypełnić światłem dziennym. Mniejsza sala, Victoria, ma powierzchnię 47 mkw. i pomieści 30 osób. Marmurowa podłoga, ceglana ściana z XVIII-wiecznej cegły i duże lustro czynią ja niezwykle elegancką, Jest ona wydzielona z hotelowego lobby przesuwną szklaną ścianą. Najmniejsza z sal konferencyjnych, sala Amarylis, to miejsce na spotkanie dla 20 osób na 25 mkw. Wnętrze zdobią sklepienia łukowe, a klimatu dodaje wnętrze odrestaurowanej ceglanej piwnicy. Ci, którzy zdecydują się na biznesowych w salach Amarylis i Victoria mogą korzystać z foyer lub sąsiadujących sal na przerwy kawowe. A propos przerw kawowych…

Wykwintna restauracja hotelu Queen Boutique

Poczęstunek na przerwy kawowe oraz catering na wszelkie eventy w hotelu Queen Boutique zapewnia restauracja Amarylis. To wielokrotnie nagradzana restauracja, serwująca kuchnię z całego świata skomponowaną z najlepszych tradycyjnych składników, lecz nowoczesnymi technikami gotowania. Menu zmienia się tu co trzy miesiące! To na śniadania biznesowe, lunche, obiady i wykwintne kolacje. A na wieczornego drinka hotelowy koktajl bar z bardzo rozbudowaną kartą koktajli.

Pokoje z widokiem na… niebo

Organizatorzy spotkań nie muszą martwić się także o nocleg dla swoich gości. Hotel Queen Botique dysponuje pokojami i apartamentami w zróżnicowanych standardach. Jest tu 68 miejsc w 31 pokojach, w tym 26 pokoi dwuosobowych, 4 pokoje trzyosobowe oraz apartament. Można wybierać spośród pokoi klasycznych, takich z widokiem na Wawel czy tzw. pokoi Sky z dużymi oknami w suficie. Relaks po spotkaniu biznesowym czy konferencji zapewni również hotelowe spam na które składa się gabinet zabiegowy, sauna fińska oraz tzw. relax room. Kompletny plan terapeutyczny dla skóry, ciała i duszy oferuje włoskie laboratorium [comfort zone].