Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Radisson Blu Resort Świnoujście

al. Baltic Park Molo 2, 72-600 Świnoujście
https://www.radissonblu.com/en/resort-swinoujscie

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Radisson Blu Resort Świnoujście

1000-metrowa sala konferencyjna w Baltic Park Molo w Świnoujściu

Data aktualności: 14-09-2015

 • 1000-metrowa sala konferencyjna w Baltic Park Molo w Świnoujściu - Radisson Blu Resort Świnoujście

  Kolejne postępy w budowie kompleksu Baltic Park Molo w Świnoujściu: nad 1000-metrową salą konferencyjną wylano już strop, a sam hotel ma już 4 z 13. pięter.


   

  Baltic Park Molo składa się z dwóch pięciogwiazdkowych hoteli oraz centrum kongresowego dla 1200 osób. Zlokalizowany jest tuż przy plaży w jednym z największych miast nad polskim morzem – Świnoujściu. Baza noclegowa obiektu to ok. 600 pokoi i apartamentów. Większość z nich dostępna będzie w systemie condo.

   

  Na szczycie 13-kondygnacyjnego Radisson Blu Resort powstanie basen z iluzją nieskończoności, z którego będzie można podziwiać zachody słońca z wysokości prawie 50 m n.p.m. Zdrojowa Invest do użytku oddała już 150-metrową promenadę należącą do kompleksu oraz 64 apartamenty do wynajęcia.
  Co więcej, na terenie Baltic Park Molo nie zabraknie przestrzeni handlowo-usługowej (ok. 2000 mkw.), restauracji, klubów, strefy spa & fitness, a nawet aquaparku, kręgielni, sali do ricocheta, czy ścianki wspinaczkowej.

   

  Planowane otwarcie hotelu jest na pierwsze półrocze 2017 roku.

   

  Radisson Blu Resosrt w Świnoujściu będzie pierwszym kompleksem z zapleczem noclegowym w Polsce stworzonym zgodnie z międzynarodową certyfikacją ekologiczną LEED (Leadership in Energy and Environmental Design).


   

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: