Profesjonaliści nie pozostawiają ważnych decyzji na ostatnią chwilę. Organizacja wydarzenia wymaga czasu, wyboru optymalnej lokalizacji, odpowiedniego obiektu i usługodawców. Jeśli w planach masz konferencję nad morzem, koniecznie zapoznaj się z ofertą Radisson Blu Hotel w Sopocie, który już za kilka miesięcy otworzy swoje podwoje dla gości. Wyprzedź konkurencję - przestrzeń na swój event czy spotkanie biznesowe możesz wybrać i zarezerwować już teraz!

Atrakcyjna lokalizacja hotelu konferencyjnego podnosi rangę wydarzenia. Czterogwiazdkowy Radisson Blu Hotel, Sopot usytuowany jest w samym sercu Trójmiasta, w pobliżu zielonych terenów rekreacyjnych Sopockich Błoni, atrakcji turystycznych, jak i ważnych obiektów targowych oraz kongresowych: AmberExpo i Stadionu Energa Gdańsk. Tylko 250 m dzieli hotel od piaszczystej plaży nad Zatoką Gdańską, co z pewnością ucieszy gości spotkania. Organizator w jednym miejscu znajdzie wszystko, co potrzebne dla sprawnej realizacji wydarzenia. Przestronne i nowoczesne sale konferencyjne, designerskie pokoje oraz wiele możliwości uatrakcyjnienia czasu po szkoleniach.

Radisson Blu Hotel, Sopot sale konferencyjne

2000 mkw. na konferencje i eventy w Sopocie!

Zaplecze biznesowe Radisson Blu Hotel, Sopot jest odpowiedzią na zapotrzebowanie branży spotkań na naprawdę duże przestrzenie konferencyjne. Warto podkreślić, że układ i pojemność dostępnych sal mogą zostać dostosowane do potrzeb i charakteru wydarzenia. Na dwóch kondygnacjach znajdziemy zarówno sale na eventy dla 1000 uczestników, jak i komfortowe pokoje na narady w gronie 10 osób.

Radisson Blu Hotel Sopot sale konferencyjne

Największymi salami Centrum Konferencyjnego Radisson Meetings są: Atrium Sala Balowa, która wraz z foyer ma powierzchnię 1043 mkw., oraz oddzielna przestrzeń eventowa, Grand Pavillon, licząca 694 mkw. Atrium Sala Balowa podczas kongresu pomieści nawet 750 osób w układzie teatralnym. Po podzieleniu jej na mniejsze moduły uzyskamy 4 sale na konferencje dla 106-244 uczestników. Profesjonalne wyposażenie techniczne oraz koncertowe to niewątpliwe atuty Grand Pavillon, w którym zorganizujesz widowisko, pokazy artystyczne, galę lub prezentację najnowszego modelu samochodu. Grand Pavillon sprawdzi się przy eventach na 1000 osób, można w nim też wydzielić mniejsze moduły.

Poszukujesz przestrzeni na bardziej kameralne spotkania? W Radisson Blu Hotel, Sopot do dyspozycji meeting plannerów oddane są także 3 sale konferencyjne idealne na warsztaty czy zebrania dla 10-50 osób, również z opcją podziału na mniejsze moduły.

Radisson Blu Hotel Sopot sale konferencyjne

Podczas projektowania strefy biznesowej uwzględniono wszystkie oczekiwania stawiane nowoczesnemu obiektowi konferencyjnemu. Sale konferencyjne CK Radisson Meetings są klimatyzowane, mają dostęp do światła dziennego i profesjonalne wyposażenie, które umożliwia aranżację wydarzeń zarówno o charakterze biznesowym, jak i kulturalnym czy sportowym. Na każdym poziomie Centrum gościom konferencji udostępniono foyer, a dodatkowym uatrakcyjnieniem jest możliwość zaproszenia uczestników spotkania do Yoga House lub wynajęcia na imprezę firmową prywatnej sali restauracyjnej  (126 mkw.) z widokiem na otaczający hotel ogród i wyjściem na taras.

Radisson Blu Hotel Sopot sale konferencyjne

Wypoczynek i rekreacja w Radisson Blu Hotel, Sopot

Chcesz, aby organizowane przez Ciebie konferencja lub event zostały na długo zapamiętane jako wyjątkowe i udane wydarzenie? Zadbaj o jakość wypoczynku i rozrywki także po zakończonej oficjalnej części spotkania. Radisson Blu Hotel, Sopot już wkrótce zaoferuje 219 komfortowych pokoi i apartamentów, na łącznie 710 miejsc. Na gości czekają: stylowy wystrój utrzymany w dwóch kolorystycznych odsłonach, wydzielone miejsce do pracy i malowniczy widok na ogród lub park.  W pokojach o wyższym standardzie znajdą się sypialniane antresole oraz mezaniny.

Radisson Blu Hotel, Sopot sale konferencyjne

Do poznania hotelu "od kuchni" odwiedzin zachęca restauracja a la carte, w której goście skosztują wykwintnych dań kuchni międzynarodowej. Na miejscu spróbować będzie można specjałów z menu, które oparte zostało na lokalnych produktach, z wykorzystaniem warzyw i ziół pochodzących z hotelowego ogrodu czy wypieków i przetworów autorstwa Szefa Kuchni. Swoich współpracowników warto też zaprosić do Lobbby Baru na doskonałe drinki i starannie wyselekcjonowane wina.

Radisson Blu Hotel Sopot sale konferencyjne

Atrakcji nigdy za wiele, a tych nie zabraknie w Radisson Blu Hotel, Sopot. Jego goście będą mogli odwiedzić strefę wellness & spa, która obejmuje m.in. dwa baseny: pływacki (25 m) i rekreacyjny, kompleks saun z tepidarium i łaźniami, centrum fitness i siłownię ze sprzętem Technogym i zrelaksować się podczas zabiegów pielęgnacyjnych oferowanych w 12 gabinetach zabiegowych i salonie kosmetycznym.

Atrakcyjna lokalizacja, nowoczesna i elastyczna przestrzeń konferencyjno-eventowa, komfortowe pokoje i bogata oferta rekreacyjna - tak w skrócie podsumować można Radisson Blu Hotel, Sopot, który zadebiutuje w Trójmieście już na początku lata. Swoją konferencję w nim można zaplanować już teraz, a aby na bieżąco otrzymywać informacje na temat hotelu, warto zapisać się do newslettera na nowej stronie obiektu: www.radissonblusopot.pl.