Zakończony został rebranding i modernizacja dawnego hotelu Radisson Blu w Warszawie. W maju br. goście nowo otwartego Radisson Collection Hotel Warsaw mieli okazję po raz pierwszy podziwiać designerskie wnętrza i sprawdzić osobiście, jak prezentuje się obiekt marki premium lifestyle. Zainteresowani organizacją konferencji w samym centrum miasta, w nowym hotelu będą mieli do wyboru 8 sal, zajmujących łączną powierzchnię 591 mkw.

Największa z nich (346 mkw.), utworzona z trzech połączonych mniejszych sal, Polonia 1+2+3, podczas szkoleń pomieści w układzie teatralnym 400 osób. Warto zwrócić uwagę na jej wysokość – 5,5 m. Najmniejsza z przestrzeni (32 mkw.) sprawdzi się podczas spotkań dla 24 uczestników w tym samym ustawieniu. Wszystkie sale rozlokowane są na pierwszym piętrze obiektu, wyposażone w klimatyzację, zintegrowany system nagłośnienia, profesjonalne wyświetlacze, bezprzewodowe prezentery, ładowarki oraz adaptery. Większość przestrzeni posiada dostęp do światła dziennego. Organizatorzy i uczestnicy konferencji skorzystać mogą też z flipchartów i artykułów papierniczych, a dodatkowo dostępna jest usługa drukowania, montaż sceny i mównica.

Po przeprowadzonych zmianach pięciogwiazdkowiec oferuje obecnie 311 eleganckich pokoi i apartamentów. Gruntownie odnowione zostały hotelowa recepcja i bar, postawiono również na otwarte przestrzenie. 

Na terenie Radisson Collection Hotel Warsaw docelowo działać będą 3 restauracje. W restauracji dziennej "Ogrodowa", na co dzień serwowane są śniadania, a po południu lunche dla grup biznesowych do 150 osób. Menu "Ogrodowej" opiera się na lokalnych produktach, z dbałością nie tylko o smak, ale i prezentację podawanych potraw.  Lounge bar The Spot, ze 100 miejscami siedzącymi, ulokowany jest w otwartej przestrzeni z tarasem. Goście będą mieli okazję spróbować w nim dań wegetariańskich oraz wegańskich. Wkrótce otwarta zostanie też restauracja wieczorowa, specjalizująca się w wykwintnych daniach kuchni polskiej i warszawskiej. Wszystkie restauracje można wynajmować na wyłączność. 

Oferta hotelu obejmuje także centrum fitness z krytym basenem. Zmotoryzowani goście skorzystać mogą z parkingu strzeżonego na 121 miejsc, z których część objęta jest abonamentem. Na miejscu dostępne są stacje ładowania pojazdów elektrycznych.