Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Raffles Europejski Warsaw

Krakowskie Przedmieście 13, 00-071 Warszawa
https://www.raffles.com/warsaw/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Raffles Europejski Warsaw

Konferencje w odnowionym hotelu Europejskim w Warszawie w 2017 roku

Data aktualności: 19-11-2015

  • Konferencje w odnowionym hotelu Europejskim w Warszawie w 2017 roku - Raffles Europejski Warsaw

    Na początek roku 2017 zaplanowano otwarcie hotelu Europejskiego w Warszawie, który obecnie przechodzi rewitalizację. Oprócz usług hotelowych w budynku znajdzie się również przestrzeń biurowa i handlowa, a także najprawdopodobniej konferencyjna.


    Przebudowa i remont hotelu potrwają do końca 2016 r., co oznacza, że obiekt przywita pierwszych gości w pierwszym kwartale 2017 r. Prace trwają od 2013 r. Inwestorem budynku jest HESA, a operatorem została marka Raffles Hotels.

     

    Lokalizacja hotelu Europejskiego jest bardzo prestiżowa – znajduje się on przy Krakowskim Przedmieściu i pl. Piłsudskiego. To jeden z najistotniejszych historycznie budynków w mieście. Został zbudowany w połowie XIX wieku według projektu polskiego architekta włoskiego pochodzenia Henryka Marconiego. Hotel Europejski był w okresie międzywojennym najbardziej luksusowym hotelem w Polsce oraz jednym z najnowocześniejszych obiektów hotelowych w Europie. Po rewitalizacji zaoferuje ok. 100 pokoi i apartamentów oraz najprawdopodobniej sale konferencyjne. W budynku powstanie również przestrzeń biurowa – ok. 7 tys. mkw. – oraz handlowa – ok. 3 tys. mkw.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: