Podróżujący samolotem do stolicy nie muszą już szukać daleko hotelu zapewniającego komfort pięciu gwiazdek. Naprzeciwko Lotniska Chopina otwarto już Renaissance Warsaw Airport Hotel, pierwszy w Polsce obiekt o tej randze, który sąsiaduje bezpośrednio z lotniskiem, jak również pierwszy hotel marki Renaissance w kraju. Razem z czterogwiazdkowym Courtyard by Marriott Warsaw Airport należy do spółki Chopin Airport Development.

W hotelu uwagę zwracają eleganckie wnętrza nawiązujące do tradycji polskiego wzornictwa lat 60. Na organizatorów spotkań czeka 7 sal konferencyjnych oraz Sala Balowa, które zajmują łącznie 844 mkw. Najmniejsza z sal (50 mkw.) pozwoli na zorganizowanie szkoleń na 42 uczestników w ustawieniu teatralnym, natomiast większe przestrzenie (62-70 mkw.) na konferencję na około 50 osób w tym samym układzie. W Sali Balowej (400 mkw.) można zorganizować uroczystą galę branżową, koncert lub sympozjum na 350 gości. Można ją też podzielić na 4 mniejsze sale. 

214 pokoi oraz 11 apartamentów zostało w pełni wyciszonych, co pozwoli na efektywny wypoczynek po podróży i spotkaniach biznesowych. Dyskretną kolorystykę przełamują dodatki i meble w niebieskiej barwie, a oryginalną dekoracją są prace przedstawicieli Polskiej Szkoły Plakatu. Przestronne pokoje wyposażone są w wygodne łóżka, telewizory LCD (49 lub 55 cali) i minibary. 

Na terenie Renaissance Warsaw Airport Hotel znajduje się restauracja Challenge '32, w której goście skosztują dań kuchni polskiej w nowoczesnym wydaniu. Można tu też zaaranżować lunch lub kolację na maksymalnie 123 osoby. Współpracowników możesz zaprosić na drinka lub kieliszek wina (190 typów alkoholu do wyboru) do nGin Baru. Goście zajmujący pokoje o wyższym standardzie otrzymają wstęp do położonego na 7. piętrze Club Lounge z widokiem na Lotnisko Chopina. Renaissance ma w swej ofercie relaks w strefie SPA położonej na drugim piętrze hotelu: w salonie Spa For You, na basenie (5m x 10 m) lub strefie fitness.