Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Restauracja & Hotel Pod Chełmem

Ropa 1118, 38-312 Ropa
http://www.podchelmem.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Restauracja & Hotel Pod Chełmem

Dwie nowe sale konferencyjne Hotelu Pod Chełmem w Małopolsce

Data aktualności: 27-04-2015

  • Dwie nowe sale konferencyjne Hotelu Pod Chełmem w Małopolsce - Restauracja & Hotel Pod Chełmem

    Przy restauracji Pod Chełmem w małopolskiej miejscowości Ropa powstał nowy trzygwiazdkowy hotel. To niewielki obiekt dysponujący dziesięcioma pokojami i dwiema salami konferencyjnymi.

     

    Trzygwiazdkowiec zlokalizowany jest nieopodal Jeziora Klimkówka w cichej okolicy i blisko natury. To miejsce przeznaczone jest organizacji kameralnych konferencji w regionie oraz uroczystości rodzinnych. Hotel Pod Chełmem dysponuje dwiema salami biesiadnymi mieszczącymi łącznie ok. 220 osób w ustawieniu teatralnym oraz w pełni wyposażoną w sprzęt audiowizualny salą konferencyjno-balową, która pomieści w tym samym ustawieniu 70 osób. Zaplecze noclegowe hotelu to 10 pokoi dla 25 gości.

    Punktem odniesienia przy budowie hotelu była istniejąca od 19 lat Restauracja Pod Chełmem serwująca dania kuchni polskiej. Łączy nowoczesne techniki gotowania z tradycyjnymi regionalnymi przepisami. Restauracja zapewnia poczęstunek na przerwach kawowych podczas konferencji oraz catering na życzenie klienta.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: