Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Rezydencja Gubałówka

Butorów 6, 34-511 Zakopane
http://www.rezydencjagubalowka.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Marcelina Bazydło +48 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Rezydencja Gubałówka

Otwarto nowy hotel na konferencje w górach

Data aktualności: 18-01-2018

 • Otwarto nowy hotel na konferencje w górach - Rezydencja Gubałówka

  Doskonała lokalizacja na Gubałówce i tylko 6 km od centrum Zakopanego, widok na panoramę Tatr, nowoczesny design inspirowany góralskim stylem. To wszystko znajdziecie w nowo otwartej Rezydencji Gubałówka. Do dyspozycji organizatorów spotkań wkrótce oddane zostaną 3 sale konferencyjne znajdujące się na poziomie -1.

   

   

  Największą z sal, A, o powierzchni 89 mkw., można połączyć z Restauracją. Pomieści ona 120 osób w układzie teatralnym. Sala B (33 mkw.) posłuży jako miejsce spotkań biznesowych na 32 uczestników w tym samym układzie. W sali C (25 mkw.) można zorganizować szkolenia na 24 osoby lub powiększyć jej powierzchnię o salę B. Sale będzie można wynająć od lutego br.

   

   

  W obiekcie znajdują się 64 apartamenty o powierzchni od 15 mkw. do 45 mkw. Wszystkie wyposażone są w aneksy kuchenne. Łącznie można w nich zakwaterować 130 gości. Do zaaranżowania firmowej kolacji na 100 osób można wykorzystać hotelową Restaurację. Goście Rezydencji Gubałówka mogą też skorzystać z dodatkowych stref wypoczynku: sali kominkowej z biblioteką i hamakami, gabinetu masażu oraz Strefy Wellness z basenem, jacuzzi i sauną suchą.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: