Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Rezydencja Miętowe Wzgórza - Mansion House

Trębki Nowe 90, 05-170 Zakroczym
http://www.mietowewzgorza.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Rezydencja Miętowe Wzgórza - Mansion House

Konferencje w amerykańskim stylu. Otwarto nowy hotel w centrum Mazowsza

Data aktualności: 15-05-2017

 • Konferencje w amerykańskim stylu. Otwarto nowy hotel w centrum Mazowsza - Rezydencja Miętowe Wzgórza - Mansion House

  Planujecie zorganizować konferencję lub event w centrum Mazowsza? Najchętniej blisko portu lotniczego w Modlinie? Potrzebujecie szybkiego dojazdu do Warszawy, ale kusi Was malowniczy, cichy i spokojny klimat mazowieckiej wsi? Właściciele nowego obiektu, urządzonego w stylu Hampton, mają dla was odpowiedź – Rezydencja Miętowe Wzgórza Mansion House w Trębkach Nowych koło Zakroczymia została już otwarta.

   

   

  Któż nie chciałby móc efektywnie połączyć pracę z wypoczynkiem, np. na łonie natury? A gdyby jeszcze dało się pogodzić spokojną okolicę z wygodnym dojazdem do wielkiego miasta, tras szybkiego ruchu oraz portów lotniczych. Wiedzą o tym inwestorzy, oddający do dyspozycji organizatorów konferencji ośrodki takie jak Rezydencja Miętowe Wzgórza Mansion House. Położony w niewielkiej miejscowości Trębki Nowe koło Zakroczymia na Mazowszu kompleks zaprasza gości do przestronnych, urządzonych w amerykańskim stylu wnętrz. Zamierzeniem właścicieli, prowadzących już od lat pobliski Dwór Złotopolska Dolina, było stworzenie obiektu nadającego się szczególnie do aranżacji spotkań i eventów w plenerze. Stąd liczne werandy i znajdujące się na terenie Rezydencji tereny zielone.

   

   

  Dla potrzeb gości spotkań biznesowych na mniejszą skalę oddano kameralną salę konferencyjną, mogącą pomieścić do 30 osób w układzie teatralnym. Na organizatorów większych eventów, prezentacji czy sympozjów czeka Sala Balowa, mogąca przyjąć do 300 osób w tym samym układzie. Przestrzenie wyposażono w sprzęt multimedialny oraz dostęp do Internetu. Personel Rezydencji zapewnia gościom zaplecze gastronomiczne oraz dodatkowe atrakcje, jak np. kulinarne pokazy szefa kuchni restauracji N31, Roberta Wojnarowskiego.

   

   

  Rezydencja Miętowe Wzgórza Mansion House oferuje gościom zakwaterowanie w 8 dwu-, trzy- i czteroosobowych pokojach oraz apartamentach, wyposażonych w łazienki z wanną i prysznicem oraz TV. Po wytężonej pracy goście mogą wypocząć także w przylegającym do budynku basenie.

   

   

  Zmotoryzowani uczestnicy konferencji mogą skorzystać z położonego na terenie obiektu parkingu na około 70 miejsc.