Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Royal Botanic Hotel

Północna 219, 20-818 Lublin
http://www.hotel-royalbotanic.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Royal Botanic Hotel

Royal Botanic – nowy hotel w Lublinie gotowy na konferencje

Data aktualności: 26-05-2015

 • Royal Botanic – nowy hotel w Lublinie gotowy na konferencje - Royal Botanic Hotel

  W Lublinie, niedaleko centrum od 10 kwietnia br. działa nowy hotel. Royal Botanic oprócz zaplecza konferencyjnego i noclegowego oferuje niepowtarzalny charakter miejsca, który tworzy Ogród Botaniczny sąsiadujący z nowym obiektem.


  Po pierwsze lokalizacja. Hotel Royal Botanic zapewnia dobry dojazd do centrum miasta i bliskość węzła Lublin-Warszawa-Rzeszów-Chełm oraz lotniska w Świdniku – jedynie 10 kilometrów. Obiekt graniczy z Ogrodem Botanicznym, co powoduje, że w hotelu Royal Botanic można odnaleźć nie tylko profesjonalne i dobrze skomunikowane miejsce na konferencję, ale również odrobinę relaksu w otoczeniu przyrody.

   

  Nowe sale na konferencje w Lublinie


  Hotel przystosowany jest do organizacji zarówno kameralnych spotkań biznesowych czy szkoleń, jak i dużych konferencji. Dysponuje trzema salami konferencyjnymi. Dwie z nich mierzą po 120 mkw. każda i mieszczą ok. 100 osób w ustawieniu kinowym każda. Jednak optymalna ilość osób to po 80 osób na sali. Pomieszczenia te są dwupoziomowe, wyposażone w rzutnik, ekran i nagłośnienie. Trzecia, półokrągła sala położona jest na parterze budynku i mierzy ok. 90 mkw. Pomieści ona 50 osób w ustawieniu kinowym. Ponadto, duże przyjęcia czy bankiety organizować można w największej z sal w hotelu, czyli w restauracji. To pomieszczenie mierzy aż 220 mkw. i może pomieścić do 150 osób jednocześnie.

  Royal Botanic może pochwalić się zróżnicowanym i bogatym zapleczem noclegowym. Oferuje 110 miejsc w 50 wygodnych i komfortowych pokojach, 6 pokojach typu De Lux oraz dwóch apartamentach królewskich. Z pokoi rozpościera się widok na Ogród Botaniczny. Co więcej, goście mogą zaznać relaksu w hotelowym spa wyposażonym w saunę fińską, łaźnię parową, baseny oraz jacuzzi.

  Dodatkowym atutem miejsca jest wspomniany wcześniej Ogród Botaniczny, w którym rośnie ponad 6700 drzew, krzewów i roślin z całego świata. W ogrodzie znajduje się również szklarnie, w którym można podziwiać rozmaite gatunki kaktusów, roślin tropikalnych i innych gatunków niespotykanych w naszej części Europy.

  Gastronomiczna strona hotelu Royal Botanic to restauracja, kawiarnia oraz lobby bar.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: