W uzdrowiskowej części Kołobrzegu, blisko piaszczystej plaży,  1 sierpnia br. swoją działalność rozpoczął hotel Seaside Park. Organizatorzy spotkań znajdą w nim 3 sale konferencyjne, które połączone w układzie teatralnym pomieszczą 200 uczestników konferencji. Największa z sal, Sztorm 1, ma powierzchnię 102 mkw., pozostałe: Sztorm 2 i 3 (51 mkw. i 55 mkw.) posłużą na szkolenia i spotkania w gronie do 40 osób w tym samym ustawieniu. Wszystkie przestrzenie są klimatyzowane, wyposażone w profesjonalny sprzęt audiowizualny.

Przerwę kawową można zaaranżować we foyer o powierzchni 39 mw. Sale usytuowane są na parterze hotelu, mają oddzielne wyjścia na zewnątrz budynku.  

Seaside Park dysponuje dużym zapleczem noclegowym, na które składa się 210 pokoi oraz apartamentów o powierzchni od 27 mkw. do 82 mkw. Wszystkie pokoje posiadają balkony. Wyposażone zostały w klimatyzację, minianeksy, TV LCD (”55), biurko, zestaw do parzenia kawy i herbaty.  

Na terenie hotelu działa restauracja On-The-Wave, w której serwowane są dania kuchni fusion. Restaurację w godzinach wieczornych można zarezerwować na imprezy firmowe dla 150 gości. Na październik br. planowane jest otwarcie kolejnej przestrzeni Seaside Park – Atrium, w którym znajdzie się m.in. sięgająca 24 m ścianka wspinaczkowa. Z kolei w listopadzie oferta hotelu powiększy się o strefę Wellness SPA, z basenem sportowym długości 25 m, jacuzzi, tepidarium i 4 gabinetami zabiegowymi.

Goście nowo otwartego hotelu skorzystają z parkingu naziemnego oraz podziemnego na łącznie 210 miejsc.