Na początku marca w Sosnówce koło Karpacza swoją działalność zainaugurował pięciogwiazdkowy Hotel Seidorf. Jego otwarcie kończy drugi z planowanych czterech etapów inwestycji w Seidorf Mountain Resort.

Hotel Seidorf, będący częścią Seidorf Mountain Resort, położony jest malowniczo na wysokości 670 m n.p.m. W odrestaurowanym budynku z XIX wieku znalazło się 39 luksusowych pokoi i apartamentów z przestronnymi tarasami i widokiem na góry.

Hotel Seidorf Sosnówka sale konferencyjne

Ofertę nowego pięciogwiazdkowca uzupełniają: zaplecze konferencyjne złożone z 4 sal, kameralny lobby bar oraz restauracja Szyszka, w której serwowane są dania kuchni międzynarodowej oraz regionalnej. Z restauracji można wyjść na taras widokowy.

Hotel Seidorf Sosnówka sale konferencyjne

Aż 1000 m kw. zajmuje część Wellness & Spa, na którą składa się 5 gabinetów zabiegowych, 3 baseny rekreacyjne, saunarium z łaźnią parową, sauną fińską i infrared oraz grota solna. Goście hotelu skorzystają także ze strefy cardio.

Hotel Seidorf Sosnówka wellness& spa

Na terenie Seidorf Mountain Resort poza nowo otwartym hotelem działa oddany w 2018 roku budynek z 10 apartamentami. W planach jest oddanie do użytku 4 dwukondygnacyjnych Domów Seidorf z 64 apartamentami, a w ostatniej fazie inwestycji - 129 Apartamentów Kazalnica.