Spektakularne widoki, wysoka jakość obsługi, profesjonalne podejście do biznesu i niebanalne, zapadające w pamięć wnętrza, to mocne atuty Seidorf Mountain Resort. Pięciogwiazdkowy obiekt jest idealnym miejscem na wyjazd integracyjny, konferencje, szkolenia czy spotkania biznesowe. 

Hotel Seidorf na eventowej mapie Dolnego Śląska zadebiutował w 2021 roku. Pięciogwiazdkowy hotel powstał na miejscu prestiżowego Hotelu Hainbergshöh, który od 1899 roku przyciągał na Wzgórze Kazalnica wielu znamienitych gości. Obecnie, po gruntownym odrestaurowaniu i rozbudowie, jako Hotel Seidorf cieszy się nie mniejszym zainteresowaniem od słynnego poprzednika. Jest też chętnie wybierany jako ceniony obiekt konferencyjny oraz hotel gwarantujący komfortowe warunki do odpoczynku. 

Hotel Seidorf Sosnowka

Sąsiedztwo gór i lasów, którymi otoczona jest położona obok Karpacza Sosnówka, sprzyja osiągnięciu skupienia podczas pracy, a także zregenerowaniu sił po zakończonym spotkaniu. Piękne widoki zaś inspirują i wyciszają, szczególnie tych gości, którzy na co dzień pracują otoczeni zgiełkiem dużego miasta. 

Hotel Seidorf Sosnowka apartament

Cały kompleks to połączenie kilku obiektów o wysokim standardzie: pięciogwiazdkowego Hotel Seidorf, Osady Seidorf, Villi Seidorf oraz Kazalnica Family&Conference, gdzie goście otrzymują do dyspozycji przestronne, w pełni wyposażone apartamenty z  balkonem lub tarasem, z których rozpościera się widok na tę malowniczą okolicę.

Hotel Seidorf apartament

Wspaniałe widoki na udane konferencje w górach

Sosnówka (dawniej nazywana Seidorf) będzie doskonałym wyborem dla organizatorów spotkań, którzy poszukują profesjonalnej przestrzeni na wydarzenia z udziałem maksymalnie 150 osób. Centrum konferencyjne Seidorf Mountain Resort obejmuje 5 nowoczesnych sal z dostępem do światła dziennego i wyposażeniem multimedialnym. 

Największą z nich jest Sala Eventowa - przeszklona przestrzeń, która sprawdza się na wieczorne imprezy czy eleganckie kolacje dla 150 gości. Niewiele mniejsza jest Sala Audytoryjna, w której są organizowane seminaria, wykłady i prezentacje dla 130 osób. 

Poszukujesz bardziej kameralnej przestrzeni na spotkania biznesowe i narady? Polecamy Salę Szrenica, w której może zasiąść 29 osób. Meeting plannerzy chętnie wybierają ją ze względu na możliwość wyjścia na taras i zorganizowanie na nim przerw kawowych, koktajlu lub po prostu - chwili wytchnienia z widokiem na Zalew Sosnówkę i Kotlinę Jeleniogórską. 

Hotel Seidorf Sosnowka sala konferencyjna Szrenica

To nie wszystko. Luksusową oprawę spotkań gwarantuje Sala Śnieżka, przeznaczona do pracy dla grup liczących maksymalnie 10 osób. Ostatnia z sal, Szyszak, będzie natomiast idealnym wyborem dla mniejszych zespołów do 8 osób, które potrzebują doskonałych warunków do brainstormingów i warsztatów.

Hotel Seidorf Sosnowka sala konferencyjna Sniezka

Komfort niejedno ma oblicze. Restauracja, Spa & Wellness i atrakcje dodatkowe w Seidorf Mountain Resort

Wyjazdy firmowe już dawno przestały być jedynie służbowymi pobytami, które wypełniały kolejne punkty szkoleń. Doceniono znaczenie integracji zespołu, kreowania wspólnych pozytywnych wspomnień oraz możliwość zaoferowania pracownikom znakomitych warunków do relaksu. 

W Seidorf Mountain Resort goście hotelu szczególnie doceniają strefę rekreacyjną oraz Spa i Wellness. Do ich dyspozycji oddane są dwa baseny wewnętrzne oraz basen zewnętrzny z dwoma jacuzzi. Dodatkowo uczestnicy konferencji w Seidorf Mountain Resort zregenerują siły w 3 saunach (rzymskiej, infrared, fińskiej) z Prysznicami Wrażeń i lodopadem czy grocie solnej. Ceremonie saunowania są znakomitą okazją do odreagowania po dniu pracy, a aktywni fizycznie goście hotelu z pewnością zainteresują się kortami tenisowymi, badmintonem, nordic walkingiem lub wyprawami do okolicznych atrakcji: na Śnieżkę, do Wodospadu Podgórnej, Kościoła Wang czy zamku Chojnik. 

Hotel Seidorf Sosnowka spa

Równie mocną stroną hotelu jest gastronomia. Restauracja Szyszka oraz Bistro Kazalnica to miejsca, które zaspokoją zróżnicowane gusta smakowe i w których odbędą się udane spotkania integracyjne. W letnie wieczory warto zaprosić współpracowników do strefy ognisk z grillem, barem i paleniskiem, gdzie karkonoski klimat natchnie to długich rozmów przy biesiadnych rytmach.

Seidorf Mountain Resort to nieograniczone możliwości dla Ciebie i Twojej firmy, gdzie ekskluzywność łączy się z biznesowym otoczeniem.