Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Termy Warmińskie

Kąpielowa 1, 11-100 Lidzbark Warmiński
http://www.termywarminskie.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Termy Warmińskie

Konferencje w Termach Warmińskich po Nowym Roku

Data aktualności: 04-11-2015

 • Konferencje w Termach Warmińskich po Nowym Roku - Termy Warmińskie

  Termy Warmińskie mają administratora. Podczas sesji rady powiatu, starosta lidzbarski, Jan Harhaj, podpisał umowę z ostródzką firmą Condohotels Management sp. z o.o. Otwarcie planowane na Boże Narodzenie br.

   

  W związku z wyborem firmy administrującej termami, niedługo rozpocznie się rekrutacja około 50 pracowników do działów m.in. recepcji, gastronomii. Planowane otwarcie obiektu jest na święta Bożego Narodzenia br.

   

  Termy Warmińskie to kompleks basenowo-hotelowy powstający w Lidzbarku Warmińskim, w pobliżu Góry Krzyżowej. Obiekt składa się z kilkunastu budynków, m.in. Centrum Konferencyjnego o powierzchni 643 mkw., części hotelowej oraz zagospodarowanego terenu zielonego. Poza atrakcjami typowymi dla aquaparku, pojawią się również kąpieliska z wodą termalną, park linowy ze ścianką wspinaczkową, boiska sportowe, korty tenisowe, tereny do paintballa, skatepark, strzelnica golfowa, tężnie, bobrowy plac zabaw dla dzieci, łowiska oraz lodowisko. W budynku Centrum Konferencyjnego powstanie kręgielnia i sala klubowa. Zaplecze gastronomiczne term to dwie restauracje – jedna wewnątrz budynku, druga zewnętrzna. Obiekt zaoferuje również parking na 153 auta i 4 autokary. Termy Warmińskie to jedna z najdroższych unijnych inwestycji w regionie – jej koszt to ponad 93 mln zł, z czego 66 mln pochodzi ze środków UE.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: