Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Trzy Wyspy

Cieszkowskiego 1, 72-600 Świnoujście
http://www.trzywyspy.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Trzy Wyspy

Kameralne konferencje nad morzem, czyli hotel Trzy Wyspy już otwarty

Data aktualności: 26-05-2015

  • Kameralne konferencje nad morzem, czyli hotel Trzy Wyspy już otwarty - Trzy Wyspy

    Pod koniec kwietnia br. został otwarty hotel Trzy Wyspy w Świnoujściu. To nowoczesny obiekt dysponujący dużym zapleczem noclegowym oraz salą konferencyjną i restauracją hotelową.

     

    Trzy Wyspy to trzy pięciokondygnacyjne budynki zlokalizowane w centrum Świnoujścia. Otoczenie hotelu to jednak nie tylko miasto. Tylko kilka kroków dzieli obiekt od plaży oraz Nowej Promenady. Hotel dysponuje kameralną salą konferencyjną, która pomieści 30 osób w ustawieniu kinowym. Również sale restauracyjne są przystosowane do organizacji przyjęć oraz bankietów. Obie restauracje mają okna skierowane na północ, czyli na Bałtyk. Zaplecze noclegowe kompleksu to 150 dwuosobowych pokoi, co daje miejsce dla 300 gości. W hotelu znajduje się również basen, strefa spa & wellness, sauny, jacuzzi oraz gabinety leczniczych zabiegów. A wszystko to w trzygwiazdkowym standardzie.

    Właścicielami hotelu są Teresa i Eugeniusz Japtok, którzy na rynku hotelarskim działają od ponad 20 lat. W tym czasie zrealizowali kilka dużych inwestycji na terenie Świnoujścia.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: