Nieodłącznym elementem wyjazdów biznesowych jest poszukiwanie miejsca na nocleg. Idealny byłby obiekt dobrze skomunikowany z najważniejszymi punktami miasta, blisko miejsca, gdzie odbywa się konferencja lub event, w którym gość poczuje się jak we własnym domu… albo lepiej! Jeśli szukasz miejsca na krótszy bądź dłuższy pobyt w stolicy, zainteresuj się Varsovia Apartamenty – nowym miejscem na mapie hotelowej Warszawy!

Podróże kształcą, a podróże służbowe dodatkowo wiążą się nie tylko z poszerzaniem sieci biznesowych kontaktów i zawieraniem istotnych umów, ale również ze zmęczeniem. Logistyka wyjazdowa oraz napięcie wynikające z konieczności prowadzenia kluczowych rozmów generuje stres. Z tego powodu tak istotne jest znalezienie optymalnego miejsca na nocleg, najlepiej zlokalizowanego blisko miejsca spotkania. W ten sposób czas, który poświęcilibyśmy na pakowanie, wybór środka lokomocji czy planowanie agendy podróży, poświęcimy na przygotowanie merytoryczne. Takim miejscem gwarantującym efektywny odpoczynek w luksusowych warunkach blisko centrum Warszawy jest niedawno otwarty aparthotel Varsovia Apartamenty.

Komfort hotelu, standard ekskluzywnego  apartamentu…

…oraz atmosfera domu. Takie zalety łączą w sobie hotele apartamentowe, które stają się coraz bardziej popularne w większych miastach. Aparthotele usytuowane są najczęściej w pobliżu centrów biznesowych, podobnie jak nowy obiekt Varsovia Apartamenty przy ulicy Kasprzaka 31, w sercu dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wola. Taka lokalizacja pozwala na dużą oszczędność czasu, szczególnie w godzinach szczytu, jak również zapewnia możliwość bezpiecznego zaparkowania samochodu w garażu podziemnym. Goście Varsovia Apartamenty mogą skorzystać też z takich udogodnień jak: całodobowa recepcja, usługi concierge, samoobsługowa pralnia czy wi-fi.

Varsovia Apartamenty – dopasowane do potrzeb

Goście biznesowi Varsovia Apartamenty Kasprzaka mają do wyboru 311 apartamentów w czterech kategoriach: Standard, Superior, Junior Suite i Executive, o powierzchni od 21 mkw. do 65 mkw., a więc większej niż standardowy pokój hotelowy. Każdy z apartamentów wyposażony jest w klimatyzację, TV LCD, sofę z funkcją rozkładanego łóżka typu king-size, balkon oraz salon z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, dzięki czemu możliwe jest przyrządzanie posiłków we własnym zakresie. Atutem aparthotelu jest również opcja wynajmu na dłuższe, nawet kilkutygodniowe pobyty, co może okazać się szczególnie przydatne, kiedy nieoczekiwanie wydłuży się czas podróży służbowej.

Biznesowe spotkania blisko centrum Warszawy  

Wybierając Varsovia Apartamenty, decydujesz się na zamieszkanie w przestrzeniach, których wystrój został zaplanowany w najdrobniejszym szczególe. Wygodny rozkład, wydzielone strefy odpoczynku oraz pracy, designerskie wnętrze, to wszystko sprawi, że po spotkaniach służbowych do swojego apartamentu wraca się z prawdziwą przyjemnością. A jeśli masz w planach kameralne spotkanie w gronie współpracowników lub mniej formalną rozmowę biznesową, nie musisz szukać daleko. Zaproś swoich gości na lunch do mieszczącej się w tym samym budynku pełnowymiarowej restauracji First Floor, w której szef kuchni uraczy was daniami kuchni polskiej i międzynarodowej.  

Potrzebujesz szybko sprawdzić pocztę lub popracować poza apartamentem? W Varsovia Apartamenty pomyślano również o tym. W lobby przygotowano miejsca do pracy wyposażone w komputery z dostępem do Internetu.

Objęte serwisem w jakości 5-gwiazdkowego hotelu Varsovia Apartamenty znakomicie sprawdzają się dla gości, którzy potrzebują lokum na krótki pobyt w stolicy, np. na szkolenia lub konferencje, dla biznesmenów, którzy muszą w Warszawie zatrzymać się na dłużej z powodu podróży służbowych bądź kilkumiesięcznych kontraktów, jak i dla osób zainteresowanych mieszkaniem na stały wynajem. Szereg udogodnień, które oferują Varsovia Apartamenty sprawia, że są one ciekawą alternatywą dla tradycyjnych obiektów hotelowych oraz lokali przeznaczonych na wynajem długookresowy.